Zmiana na 2018 - Zapraszam na nową stronę wwwKlinikaHuny.pl - uzdrawianie na odległość, i na www.MuninSzaman.pl


Ostropest plamisty mielony - 500 g (11.2015)

Ziarno ostropestu plamistego jest spokrewnione ze słonecznikiem. Wspomaga leczenie wielu schorzeń, głownie związanych z naszą wątrobą. Nie jest niespodzianką, że obecnie nasze ciało bombardowane jest toksynami chemicznymi od pestycydów w żywności do zanieczyszczonego powietrza, którym oddychamy. Wątroba i nerki są w dużej mierze odpowiedzialne za odtruwanie naszego organizmu, ale nawet one mają ograniczone możliwości, gdyż przy takim stężeniu toksyn zostają przeciążone.
Ostropest plamisty posiada naturalną zdolność do wspierania prawidłowego funkcjonowania wątroby i nerek. Ma silne właściwości przeciwzapalne i antyoksydacyjne. Pomaga naprawiać i chronić komórki wątroby z substancji toksycznych. Obniża poziom cholesterolu, zmniejsza oporność na insulinę w przypadku cukrzycy typu 2. Może wspomagać zmniejszenie wielkości guzów nowotworowych oraz komórek rakowych.
Ostropest plamisty jest również skuteczny w przypadku mniej poważnych problemów. Wspomaga trawienie, koi objawy przejedzenia lub zjedzenia niepokojącej kombinacji żywności.
Ostropest plamisty doskonale wpływa na problemy związane z wątrobą, pęcherzykiem żółciowym oraz nerkami. To idealny dodatek do zdrowej diety i lepszego stylu życia.
Aby zrównoważyć koszta przesyłki polecam dobrać coś do zakupu przez opcję "W Pakiecie Taniej" - patrz niżej strony produktu w Sklepie Munina.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz