Zmiana na 2018 - Zapraszam na nową stronę wwwKlinikaHuny.pl - uzdrawianie na odległość, i na www.MuninSzaman.pl


Wygrywają tylko wytrwali

Widzisz dookoła siebie świat. Otwierasz oczy. Postrzegasz różne wydarzenia w obszarze pięciu dziedzin życia: pieniądze, związek, zdrowie, rodzina/przyjaciele i duchowość. Masz wybór: brać to, co masz pod ręką lub czekać. Czekać i obserwować. Czekać i wnikać. Czekać i poznawać.
Jak często postępujemy? Bierzemy bez czekania. W końcu uznajemy to za normę. Pieniądze - pierwsza lepsza praca. Związek - pierwszy lepszy partner. Zdrowie - pierwsza lepsza tabletka itd.
Czas jest czwartą zasadą Huny. Huna nie rozwodzi się nad teoriami. Czas ma tutaj pojęcie pragmatyczne. To pewien czynnik, element działania. Siejesz i czekasz na efekty. Możesz nie czekać, ale wtedy zbierzesz z ziemi nasiona a nie płody.
Umiejętność czekania, oczekiwania jest niezwykle istotna, jeżeli chcemy cieszyć się owocami życia, a nie czuć się ciągle niespełnionymi finansowo (zawodowo), w związku (seksualnie) itd.
Pozwól zakwitnąć twojemu życiu. Wymaga to wytrwałości. Nie chwytaj "byle czego", co masz pod ręką.
Gdy świadomie czekamy, nie przeoczymy swojej szansy (ponieważ sami ją stwarzamy). Kiedy czekamy i mamy określone cele, zasilamy je a one podtrzymują określony poziom naszej energii.
Czy chcesz mieć kochającego partnera, prawdziwą miłość? Jeśli tak, to odmów sobie wszystkiego pośredniego. Nie czepiaj się nikogo, kogo byś tak nie określił. Czekaj i koncentruj się na celach, wzmacniając je, nadając kierunek swoim myślom, emocjom i czynnościom zewnętrznym.
To samo odnośnie do pracy. Nie łap się tego, co tylko przynosi pieniądze. Wiadomo, są różne sytuacje, ale w te ciężkie popadamy na ogół dlatego, że ignorujemy własną pasję, np. zawodową. Nakieruj się na to, co ci odpowiada, i czekaj, zwlekaj aż sytuacja okaże się korzystna do skoku. I wtedy zacznij działać.
Inaczej stracisz swoją szansę. Prosta, zdroworozsądkowa zasada "logiczna" uczy: nie możesz iść zarazem w prawo i w lewo. Jeśli chcesz nieprzeciętnych sukcesów w jakiejkolwiek sferze życia, musisz powstrzymać się przed tym, co pospolite.
Wygrywają tylko wytrwali, którzy mają swoje cele i nie zadowalają się tym, co przypadkowe i potoczne.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz