Zmiana na 2018 - Zapraszam na nową stronę wwwKlinikaHuny.pl - uzdrawianie na odległość, i na www.MuninSzaman.pl


Bądź świadomy rzeczy w swoim otoczeniu

Jedno z najistotniejszych ćwiczeń Huny, to bycie świadomym przedmiotów w swoim otoczeniu. Po prostu stań się obserwatorem tego, co cię otacza. Wykonuj to ćwiczenie bardzo wiele razy, jeśli chcesz pousuwać zaburzenia, nawyki i przeszkody w relacji "ty-świat", co ma istotne znaczenie dla twojego powodzenia w świecie.
Na czym miałaby polegać ta obserwacja? Zwyczajnie "rejestruj" otaczające cię przedmioty takimi, jakimi są. Możesz przekręcać głowę, poruszać oczami. Nie chodzi tutaj o koncentrację, ale orientację.
Oddzielenie się od otaczającego nas świata opiera się na blokadach energii w kanałach, czakrach, na nawykach podświadomości, na napięciu mięśni (dlatego zwiększ mądrze swoją aktywność fizyczną, wychodź z domu, spaceruj, spędzaj czas na zewnątrz). Dbaj o to, aby twoja percepcja swobodnie obejmowała to, co otaczające. Postrzegaj wyraźnie. Zadaj sobie ten trud. Obiecuję ci, że to się opłaci.
Możesz przyjąć dowolną pozycję gdy ćwiczysz obserwację. Dobrze jest robić to początkowo na siedząco.
Oddziela nas od świata masa myśli. Płyną one zazwyczaj z kultury, która wymyśliła ogromną ilość rzeczy, jak religie, które niekoniecznie odpowiadają rzeczywistości.
Z tego powodu myślenie, które żywisz może wywierać na ciebie destruktywny wpływ. Zaczniesz "widzieć" to, czego nie ma a pomijać to, co jest.
Przybliż się jak tylko możesz do świata zewnętrznego. Rozwiń swoją uwagę zmysłową do granic twoich możliwości. Stań się "najbardziej świadomym świata zewnętrznego człowiekiem na świecie".
To nie postrzeganie zmysłowe jest główną przeszkodą dla duchowości, ale nurzanie się w myśleniu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz