Zmiana na 2018 - Zapraszam na nową stronę wwwKlinikaHuny.pl - uzdrawianie na odległość, i na www.MuninSzaman.pl


Koncentracja - najważniejsza praktyka szamańska

W tradycji tybetańskiej Bon głosi się, że ćwiczenie koncentracji (szine) jest najważniejsze. Dlaczego? Ponieważ koncentracja przejawia naszą uwagę, budzi nas ze snu "samsary".
W koncentracji JESTEŚ - prawdziwy, urzeczywistniony, wolny od złudzeń ego. Poza tym praktyka koncentracji (tak, jak wykonuje się ją w szamanizmie) wyzwala w nas spokój, błogość, otwiera na psychotroniczny i ezoteryczny potencjał.
Huna głosi, że energia podąża za uwagą - poprzez koncentrację możesz doświadczyć energii, udrożnić jej przepływ, zbudować najsolidniejszy na świecie fundament i zapanować nad umysłem, który potrafi być jak "szalona małpa".
Istnieje wiele sposobów koncentracji. Wybiera się metodę w zależności od preferencji lub pewnych szczególnych aspektów celu.
Każdy myślący poważnie o rozwoju adept duchowy powinien praktykować koncentrację, rozwinąć zdolność przykuwania uwagi.
Ma ona również przeogromne, nieocenione wartości w życiu, wobec problemów. Dzięki koncentracji staniesz się jak "Smok, Który Napił Się Wody". Bez niej przypominamy raczej "Zająca, Który Chowa Się W Norze".
Jeśli chcemy naprawdę przejąć kontrolę nad swoim życiem potrzebujemy koncentracji. Każda duchowa ścieżka zasadza się na właściwościach, które dzięki niej się zdobywa i umacnia.
Bez nich będziesz czuł się chwiejny, niestabilny, niespełniony, bezradny, szarpany na lewo i prawo. Twoja moc uzdrawiająca nie będzie mogła znaleźć "punktu przyłożenia". Wszelkiego rodzaju praktyki będą słabe, niczym wątły ogień zapałki na wietrze.
Koncentracja da Ci przeogromną siłę do konfrontowania się z różnymi problemowymi sytuacjami, z jakimi się spotykasz, dzięki niej zachowasz własne centrum i nie dasz się pochłonąć zjawiskom świata zewnętrznego i wewnętrznego.
Ta najważniejsza praktyka może stać się twoją własną metodą samorozwoju.
Zacznij praktykować koncentrację. Jak to robić? Powiem Ci to na moim Kursie Koncentracji Online, który planowany jest na 12.04.15 o godz. 20:00-22:00. Zapisy dla zainteresowanych (do niczego nie zobowiązujące) pod formularzem:

Nikomu nie udostępniam Twojego maila!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz