Zmiana na 2018 - Zapraszam na nową stronę wwwKlinikaHuny.pl - uzdrawianie na odległość, i na www.MuninSzaman.pl


O moich szkoleniach

W Akademii Munina promuje się wiedzę przeznaczoną dla rozwoju osobistego i metody szamanizmu. Szamanizm jest tu pewną podstawą. Podzielane przez Akademię rozumienie tego, czym jest szamanizm przedstawia Serge Kahili King w swojej książce pt. "Szaman miejski":
Chociaż zwykle szamanizm kojarzony jest ze środowiskami prymitywnych, a nawet dzikich plemion, to jego stosowanie jest równie naturalne i potrzebne w środowisku miejskim, a to dlatego, że po pierwsze, niezależnie od kultury i środowiska szaman jest uzdrowicielem, a po drugie, w dzisiejszych czasach więcej ludzi mieszka w miastach, niż poza nimi (tereny podmiejskie zaliczam do obszarów miejskich) i to właśnie ci ludzie najbardziej potrzebują uzdrawiania. Po trzecie wreszcie, szamanizm, zwłaszcza w wersji hawajskiej, dobrze pasuje do współczesnych czasów i potrzeb z następujących powodów: 1) nie ma nic wspólnego z sekciarstwem i jest całkowicie pragmatyczny; nie jest on religią, lecz rzemiosłem, a praktykować go można samodzielnie lub w grupie; 2) jest bardzo łatwy do nauczenia się i stosowania, chociaż, tak jak w każdym rzemiośle, pełny rozwój określonych umiejętności może zająć nieco czasu; 3) hawajska wersja szamanizmu może być praktykowana w dowolnym czasie i w dowolnym miejscu - w domu, w pracy, w szkole, podczas zabawy czy też w podróży, głównie dlatego, że szamani hawajscy zawsze zajmowali się wyłącznie umysłem i ciałem; nie stosowali bębnów do wywoływania odmiennych stanów świadomości, nie używali też masek, by udawać inne formy lub cechy;4) natura szamanizmu jest taka, że uzdrawiając innych uzdrawiamy siebie; również przekształcając naszą planetę, przekształcamy samych siebie.(Serge Kahili King, "Szaman miejski", wyd. KOS).
Akademia Munina korzysta pełnymi garściami nie tylko z szamanizmu hawajskiego, ale i innych (m.in. tybetański, starogermański, indyjski, chiński) w sposób, jaki opisany został przez Serge'a Kahili Kinga.

Zajęcia w dotyczą takich m.in. zagadnień, jak:
 • Uzdrawianie (w tym samouzdrawianie, uzdrawianie na odległość) 
 • Mantyka (jasnowidzenie, wróżby) 
 • Czakry 
 • Ciała subtelne 
 • Energia 
 • Medytacje 
 • Elementy (Pięć, Siedem) 
 • Runy 
 • Tarot 
 • Duchowość 
 • Qigong 
 • Inne
Celem Akademii Munina jest pomóc uczestnikom w przejęciu władzy nad swoim życiem i rozwojem duchowym, wdrożenie praktycznych metod radzenia sobie z wielorakimi problemami: od finansów, przez związek, zdrowie, relacje rodzinne i towarzyskie po duchowość, rozwój określonych zdolności.
Przyświeca nam tutaj Siódma Zasada Huny (hawajskiego szamanizmu): Miarą Prawdy Jest Skuteczność.
Akademia Munina to projekt edukacyjny poświęcony psychotronice, szamanizmowi i duchowości. Celem jest promocja użytecznej, praktycznej wiedzy, mogącej posłużyć do osobistego rozwoju, rozwiązywania problemów w sferach finansów, związku, zdrowia, relacji rodzinnych i towarzyskich oraz na duchowej ścieżce.
Sposobem działania są kursy internetowe, lokalne, korespondencyjne, jak również ebooki i nagrania audio.
Możemy pomagać sobie i innym na wiele sposobów. Istnieją różne źródła wiedzy i różne tradycje, które przekazują nierzadko nauki różne od tego, co wynieśliśmy z domów, szkół i uniwersytetów.
Akademia Munina nie jest projektem religijnym i ezoterycznym. Interesuje nas praktyka i tylko praktyka.
Nie kształci również w ramach oficjalnych rzemiosł, przydzielając dyplomy zawodowe. Posiada charakter do użytku osobistego.
Zapoznaj się z ofertą kursów, wybierz coś dla siebie i skontaktuj się na adres munin.szaman@gmail.com.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz