Zmiana na 2018 - Zapraszam na nową stronę wwwKlinikaHuny.pl - uzdrawianie na odległość, i na www.MuninSzaman.pl


Świadomość w uzdrawianiu

Dlaczego uzdrawianie jest skuteczne? Czy dlatego, że technika jest odpowiednia? Nie. Możesz poznać świetne techniki na kursie u naprawdę profesjonalnego instruktora, ale nie osiągniesz efektów.
Kwestia nie leży w metodzie, ale w świadomości. Kiedy widzisz, możesz coś zrobić. Masz nad czymś kontrolę. Wiesz, że coś działa i jak działa.
Widzenie jest kluczem. Tak uczy Huna. I to od wielu lat stale potwierdzają moje doświadczenia. Nie wystarczy coś sobie wyobrażać czy powtarzać jakąś mantrę. Musisz postrzegać - zarówno to, co dzieje się z energią wskutek techniki, jak i zaburzone miejsce w ciele.
Technika powinna być dodatkiem do świadomości. Wiele rzeczy można zrobić bez techniki, samą świadomością i spontaniczną aktywnością.
Świadomość uczy cię, rozwija i uaktywnia wrodzoną mądrość. Tak jak możesz sprzątać bez specjalnej techniki, możesz i uzdrawiać. Bez świadomości jednak energii i chorego czy zaburzonego miejsca nic nie będziesz w stanie zrobić, tak samo jak bez świadomości brudnego stołu czy talerza, który chcesz umyć.
Jeśli utknąłeś w uzdrawianiu, zarówno siebie, jak i innych to powodem jest najprawdopodobniej świadomość. Zacznij ją rozwijać. Jeśli nie wiesz jak to robić, napisz do mnie na munin.szaman@gmail.com.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz