Zmiana na 2018 - Zapraszam na nową stronę wwwKlinikaHuny.pl - uzdrawianie na odległość, i na www.MuninSzaman.pl


Uzdrawianie na odległość - ktoś powinien to robić

W bioenergoterapii uczy się telebioenergoterapii, czyli uzdrawiania energią na odległość. To integralna część tej metody. Każdy profesjonalny bioenergoterapeuta zna tę formę oddziaływania.
Panują tu różne przekonania co do postaci, w jakiej się je wykonuje, ale kwestia jest oczywista - uzdrawianie na odległość istnieje i okazuje się częstokroć bardzo skuteczne. Twierdzę, że niezastąpione.
W Hunie zdalne uzdrawianie to normalne. Huna nawet bardziej skupia się na takich sposobach terapii, niż na lokalnych.
Wybrałem posługiwanie się energią na odległość, ponieważ to działa i ktoś powinien to robić. Są ludzie wykonujący takie sesje. Nie traktuję ich jak konkurencji. Jeśli są skuteczni, mają moje "pełne błogosławieństwo". Zapotrzebowanie jak tak wielkie, a ludzie tak różni, że ważny jest każdy, kto podejmuje się takiej metody (podobnie wśród lekarzy; gdy chodzi o życie i zdrowie zasada "konkurencji" moralnie nie działa, a przynajmniej powinna).
Ktoś zapyta dlaczego uzdrawianie na odległość jest możliwe. Odpowiedź leży w ciałach subtelnych. Materia to umożliwia. Mobilny internet, telewizja - to podobne zjawiska. Energia jest nośnikiem informacji. Możesz "odtworzyć" cały wirtualny świat w swoim małym smartfonie czy tablecie.
Zastanawiałeś się jak to działa? Często nie, a jednak tego używasz. Możesz nie wiedzieć nawet jakie fale i aspekty materii są tu stosowane.
W uzdrawianiu na odległość podobnie - to będzie działać nawet gdy nie wiesz jak. Dzisiaj jednak dzięki rozwojowi psychotroniki, bioenergoterapii itd. mamy szersze pojęcie zasad, na których się to opiera. Ciała subtelne, ciało energetyczne itd. są wyjaśnieniem tych rzeczy.
Robię to, co robię ponieważ ktoś powinien to robić. Bardzo wielu ludzi poszukuje takiej formy pomocy. Z różnych powodów nie mogą  znaleźć sił czy czasu na udanie się do kogoś na miejscu. Mogą wtedy zamówić sesję na odległość. Nawet jeśli nie rozwiąże ona problemu w całości i potrzeba będzie wybrać się do takiego czy innego specjalisty, udzieli wsparcia, doenergetyzuje, pooczyszcza, poharmonizuje czakry. Dla osoby, która cierpi każda forma pomocy jest ważna. Nawet jeśli problem nie znika natychmiast, to wpływ na energię okazuje się być często istotniejszy dla samopoczucia, komfortu i wewnętrznej równowagi, która pozwala uwolnić swoją wewnętrzną, kreatywną moc, niezbędną do rozwiązania problemu.
Dzieje się tak, ponieważ jesteśmy istotami duchowymi a nie ciałami.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz