Zmiana na 2018 - Zapraszam na nową stronę wwwKlinikaHuny.pl - uzdrawianie na odległość, i na www.MuninSzaman.pl


Jak robi się diagnozę energetyczną ze zdjęć?

Sama technika nie jest trudna - patrzysz i widzisz. Różni specjaliści mają różne metody. Osobiście wykorzystuję monitor komputera i skutecznie można w ten sposób działać. Klasycznie bioenergoterapeuci wykorzystują zwyczajne fotografie.
Widzenie poprzez zdjęcie możliwe jest dzięki własnym czakrom. To one są zmysłami biorącymi udział w takim odczycie. Działa tu mocno ciało mentalne.
Widać na zdjęciu jakby naniesione zaburzenia i czakry. Postrzeganie energetyczne i mentalne umożliwia otrzymanie wyglądu czakr, aury, ciała energetycznego na powierzchni niejako zdjęcia.
Szczegółowa wiedza o tym, jak dochodzi do takich odczytów nie wydaje się być za bardzo rozwinięta, ale psychotronicy, którzy się na tym znają wiedzą swoje.
Powiem tylko tyle w tym momencie: to nie jest trudne. W każdym razie, kiedy się trochę poćwiczy i - wg mnie - znajdzie dobrego nauczyciela.
Trochę działa tu zasada: na tyle znamy innych, na ile znamy siebie. Jeśli świadomi jesteśmy własnych czakr, aury, ciał subtelnych, uda nam się odczytać również te rzeczy u innych, także za pośrednictwem medium, jakim jest fotografia.
Z pewnością do rozwoju tzw. postrzegania nadzmysłowego pomoże nalu z Huny. To, co stosuję jest w zasadzie tym samym, co nalu, osobiście nie widzę tu żadnej różnicy.
Aby robić to komfortowo, potrzeba jednak rozwoju i - to moje zdanie - przykładu doświadczonego nauczyciela.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz