Zmiana na 2018 - Zapraszam na nową stronę wwwKlinikaHuny.pl - uzdrawianie na odległość, i na www.MuninSzaman.pl


Fehu według nauk indiańskich

Runa Fehu
Runa Fehu otwiera alfabet futhark. Interesujące jest jak podobne do starogermańskiego rozumienie znaczenia symbolicznego tej runy mają Indianie Ameryki Północnej.
Fehu odpowiada za finansowe błogosławieństwo, materialne powodzenie, chroni przed wykorzystującymi nas pod tym względem ludźmi, choć ma oczywiście dużo głębsze właściwości.
Linia pionowa oznacza u Indian bezpośrednią siłę duchową a pionowa płaszczyzna Ziemię. Widzimy tu wpływ ducha na materię.
Ukośna linia unosząca się w prawo to integracja darów nauki, doświadczenia i życia. Oznacza to pragmatyczne skutki wiedzy.
Jedna linia położona nad drugą podwaja tę skuteczność, albo nawiązuje do wiedzy wyższej i niższej, czyli związanej z umiejętnościami i poznaniami zewnętrznymi.
Fehu nie oznacza cudownego błogosławieństwa, ale integruje duchową energię, Twoja wiedzę, Twoje doświadczenie tak na poziomie wewnętrznym, jak i zewnętrznym, co jako całość stanowi drogę do finansowego sukcesu.
Będziesz musiał sam, za pomocą swojej wewnętrznej i zewnętrznej wiedzy ją sobie wydeptać, ale runa Fehu będzie wspierać Cię poprzez wzorzec integracji ducha, umysłu i ciała jako zasady powodzenia w zwykłych - jak i niezwykłych - warunkach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz