Zmiana na 2018 - Zapraszam na nową stronę wwwKlinikaHuny.pl - uzdrawianie na odległość, i na www.MuninSzaman.pl


Konfrontacja ze śmiercią a praca z energią

Żyjemy - tak o sobie myślimy. Wielu ludzi z kolei, z których niektórych dobrze znaliśmy i kochaliśmy, już nie żyje - tak o nich mówimy. Nie żyją. Znaczy to w pospolitym pojęciu "już ich nie ma".
Znikli, rozpłynęli się, skończyli się wraz ze śmiercią ciała.
To właśnie ciało było tym, z czym ich identyfikowaliśmy. I ciało jest tym, z czym "przeciętny człowiek" (a bywamy często przeciętni) identyfikuje siebie.
A co jeżeli nie jesteś swoim ciałem? Jeśli nie składasz się z kości, mięśni, skóry, krwi itd?
Co, jeżeli Twoje Ja to coś całkowicie różnego od ciała? Nie mówię, że jest to niematerialne - może być jednak własną materią, czyli nie być z niczego zbudowanym prócz siebie.
Mowa o bycie prostym, swoistym absolucie, który w Jodze zwie się "atmanem".
Czy po śmierci znikamy? To chyba najpoważniejsze pytanie, jakie można zadać sobie na temat własnego życia. Wymienia się trzy pytania egzystencjalne. graniczne: Kim jestem? Skąd przychodzę? Dokąd zmierzam?
Ludzka egzystencja zaczyna się dopiero wtedy, kiedy zaczynamy je sobie zadawać. W przeciwnym razie życie przypomina sen. Brakuje mu sensu. Nie ma głębszego odniesienia.
Dzięki rozwojowi doświadczenia w medytacji, poprzez czakry, kanały, naturę umysłu, zjawiska i zdolności "paranormalne" przekonujemy się, my, praktykujący, że ciało i jaźń to dwie różne istoty. W ciele nie ma żadnego ja. Kiedy je dobrze poznasz, odkryjesz to tak naturalnie, jak fakt, że świeci słońce.
Medytacja może wyprowadzić nas poza śmierć, wskazując najpierw na ciało energetyczne, potem na ciało astralne itd. Uświadamia również naszą prawdziwą naturę, doświadczasz otwartości świadomości, przestrzeni wolnej od ego, w której rozpoznajesz z naocznością, że nie jesteś swoim ciałem, mową, umysłem, właściwościami i działaniami.
Mądre życie jest życiem na poziomie tej świadomości, to urzeczywistnienie tej wiedzy.
Głupota z kolei identyfikuje się z tym wszystkim, dlatego śmierć w głupocie wydaje nam się być tragedią, końcem, unicestwieniem.
Jeśli szukasz drogi do empirycznego poznania prawdy o śmierci, nakieruj się na czakry, kanały, na pracę z energią, bo w tym znajdziesz kompletną odpowiedź na najważniejsze pytania, jakie ludzkość stawia sobie od wieków.
SZUKAJ, A ZNAJDZIESZ.
Odpowiedzi udzieli Ci Twoja medytacyjna praktyka, pod warunkiem, że poznasz prawidłowe metody (zainteresowanych zapraszam do zapoznania się z moim warsztatem w Akademii Munina - pisz na email munin.szaman@gmail.com).
Życie jest względnie krótkie, lepiej nie odkładać tego, co kluczowe dla zdobycia wiedzy.
Ktoś, kto ma doświadczenie może Ci pomóc zacząć pracę z energią w bezpieczny i skuteczny sposób, co potwierdzają m.in. moi kursanci, z którymi regularnie pracuję.
Oczywiście znajdziesz też innych instruktorów. "Kiedy uczeń jest gotowy znajduje nauczyciela".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz