Zmiana na 2018 - Zapraszam na nową stronę wwwKlinikaHuny.pl - uzdrawianie na odległość, i na www.MuninSzaman.pl


Ufność do siebie i świata

Musimy ufać, by normalnie funkcjonować. Ufasz sprzedawcy kupując produkt, ufasz też kierowcy, kiedy wsiadasz do autobusu. Darzysz zaufaniem lekarzy, naturoterapeutów, banki, rodzinę, partnera, przyjaciół.
Nasze życie wymaga zaufania. Istnieje jeszcze zaufanie do siebie, od którego zależy najwięcej oraz każdy inny rodzaj zaufania.
Jeśli nie umiesz ufać innym, nie ufasz sobie. Ufność do siebie jest wiarą w swoje doświadczenie, w świadomość. To poprzez świadomość poznajesz kto jest, a kto nie jest godny zaufania.
Powinniśmy praktykować zaufanie, jest to jedna z kluczowych zasad życia.
Huna streszcza się w trzech regułach: błogosław chwilę obecną, ufaj sobie, oczekuj najlepszego.
Warto pamiętać po prostu o zaufaniu, to prosta czynność. Albo ufasz, albo nie.
Okazuje się to konieczne w związkach. Bez zaufania związek staje się piekłem.
W szamanizmie, psychotronice itd. mamy jeszcze zaufanie do nauczycieli, którzy przekazują nam metody pracy z energią. Tu działa ten sam "mechanizm": jeśli nie zaufasz, nie użyjesz tego. Zjedzą Cię wątpliwości, będziesz zaczynał coś i przerywał.
Zaufanie wpływa na nasze czynności, bez niego stajemy się bardzo nerwowi, niecierpliwi, chcemy wszystkiego natychmiast, podejrzewamy ciągle jakiś spisek i snujemy mroczne scenariusze, oczekując proporcjonalnie do nieufności tego, co najgorsze, zamiast tego, co najlepsze.
===
Polecane w Sklepie Munina:
Wybacz sobie i zaufaj

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz