Zmiana na 2018 - Zapraszam na nową stronę wwwKlinikaHuny.pl - uzdrawianie na odległość, i na www.MuninSzaman.pl


Uzdrawianie osób z nowotworami za pomocą metod Huny

Wśród osób, na które oddziałuję, są takie, które zapadły na nowotwory. Dla nas nazwa choroby i to, co mówią o niej lekarze nie ma znaczenia - nas, czyli terapeutów posługujących się energią. Nie oznacza to jednak, że w jakikolwiek sposób zastępujemy lekarzy (robienie tego jest przestępstwem i zasługuje na surowe karanie).
W trakcie diagnozy i terapii osób z nowotworami sytuacja wygląda analogicznie do tej, w jakiej znajdują się inni. Skutki także podyktowane są indywidualnymi warunkami.
Nie można nam niczego obiecywać, twierdzić, że uda nam się coś uzdrowić. Robimy co w naszej mocy, uzupełniając metody medyczne, klasyczne, akademickie.
Nie należy jednak stawać na przeszkodzie osobom poddanym zwykłym terapiom. Mamy wspierać a nie przykuwać całą uwagę.
Przyznaję, że rzadko kiedy pojawia się takie zamówienie, w którym osoba uzdrawiana ma bardzo ciężką z medycznego punktu widzenia przypadłość. Takie momenty się jednak zdarzają, i chciałbym zaznaczyć tym tekstem, że jestem otwarty na przyjmowanie zleceń dotyczących tego rodzaju problemów.
Dla nas jednak nie ma nowotworów - to terminologia medyczna. Zajmujemy się energią. Energia może być zablokowana, może być jej niedobór, czakra może wymagać większego otwarcia, jakiś narząd doenergetyzowania itd, jednakże w żadnym razie nie uzdrawiamy z nowotworów. Pomagamy ciału energetycznemu klienta, a ono pomaga ciału fizycznemu, kiedy jest taka obiektywna możliwość i sytuacja wewnętrzna na to pozwala.
W Hunie mówi się, że pomagamy naturalnemu, wewnętrznemu potencjałowi - uzdrowiciel jest przyjacielem a nie źródłem powrotu do zdrowia. Uzdrawiające właściwości ciała i psychiki są kwestią wewnętrzną osoby uzdrawianej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz