Zmiana na 2018 - Zapraszam na nową stronę wwwKlinikaHuny.pl - uzdrawianie na odległość, i na www.MuninSzaman.pl


Uzdrawianie sfery finansowej - na czym to polega

Nie jestem cudotwórcą, nikt z nas nie jest. Musimy pracować. Wykorzystywanie Huny dla powodzenia finansowego polega na wspomaganiu aury, czakr, ciał subtelnych klienta, "oczyszczaniu powietrza", w żadnym jednak razie nie wprowadza w cudowną, zaklętą sferę "manny z nieba".
Sprowadza raczej na ziemię i skłania do stawiania sobie ważnych pytań życiowych.
Każda firma ma co jakiś czas kryzys i finansowo, zawodowo zawsze tak czy inaczej zawsze coś wychodzi, coś jest do przepracowania lub pojawia się błąd - podobnie u klientów, jak i u mnie. Bycie na rynku wymaga stałego rozwoju, ponieważ konkurencja nie śpi, a kto się nie rozwija, ten się uwstecznia. W związku z koniecznością podejmowania nowych działań wzrasta ryzyko pomyłki, ale błędy są warunkami sukcesu, ponieważ tylko ten ich nie popełnia, kto nic nie robi.
Mimo to wsparcie energetyczne może okazać się ważne.
Metody Huny pozwalają przekazywać innej osobie energię i myślokształty związane z finansowym powodzeniem, odblokowujące kanały i czakry, podobnie jak to się dzieje gdy uzdrawia się ciało. Zasada jest ta sama jak w przypadku uzdrawiania narządów, PONIEWAŻ CZAKRY PODBUDOWUJĄ RÓWNIEŻ ZDROWIE FINANSOWE, ZWIĄZEK, INNE RELACJE.
Innymi słowy działanie czakry decyduje - przy Twojej "dobrej chęci" - o tym, czy "masz co włożyć do garnka", wpływa na Twoją moc zarabiania. (Polecam artykuł "Szamańska moc z Andów i Amazonii" z "Nieznanego Świata" świetnie opisująca sposób działania Huny np. na finanse lub związek.)
Wśród bioenergoterapeutów czy duchowych uzdrowicieli wiedza o tym nie jest jeszcze rozpowszechniona, choć stosują techniki oddziaływania na odległość. Dlatego może uzdrawianie na dystans kojarzy się tylko ze sferą zdrowia fizycznego i psychicznego, podczas gdy można robić wiele więcej.
Huna dla pieniędzy nie uchroni Cię przed wszystkimi błędami, nie zdejmie z Ciebie odpowiedzialności za wybór ścieżki zawodowej i podążania nią. Może jednak sprawić, że spadną z Twoich ramion różne związane z tym ciężary, że Twoja perspektywa się rozjaśni, że aura i podświadomość dostroją się bardziej do pojęcia finansowego powodzenia, podążania za swoją zawodową pasją pomimo trudności, którym będziesz musiał stawić czoła.
Moja oferta skierowana jest do tych, którzy chcą i lubią pracować. Przekaz energii, harmonizacja czakr nabiera sensu tylko w kontekście wewnętrznego i zewnętrznego działania. Starogreckie słowo "energeia" znaczy "chęć do działania" i "entuzjazm".
Sesje usuwają bloki, niedobory, wprowadzają światło, ale to Ty musisz iść swoją ścieżką, planować, podejmować decyzje i działać.
Braku woli pracy nie da się w nikim przekształcić w wolę działania, ponieważ jesteśmy osobami a nie robotami.
Sesje Huny mogą stać się wsparciem, ale to Ty musisz stać się oparciem dla swojej sfery finansowej. Cała moc pochodzi z wnętrza (MANA).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz