Zmiana na 2018 - Zapraszam na nową stronę wwwKlinikaHuny.pl - uzdrawianie na odległość, i na www.MuninSzaman.pl


Ansuz (symbolika indiańska)

Linia prosta u Indian to symbol bezpośredniej siły duchowej i ducha życia, wznoszącej się duchowej ścieżki. Linia ukośna przechylona w lewo odpowiada za dostarczanie sił magnetycznych do wnętrza człowieka.
Górna belka wiąże się z gromadzeniem energii duchowej, dolna mentalnej i niższych rodzajów.
Ansuz uczy by energetyzować swoje doświadczenie, polegać na swojej mocy, poprzez wyższe uzdrawiać niższe i nim kierować.
Nie polegaj tylko na tym, co widzisz na zewnątrz, obudź wewnętrznego uzdrowiciela. Zaufaj swojej intuicji i kreatywności - niech one decydują o tym, jak wyglądać ma ścieżka Twojego życia, a nie inni ludzie i zewnętrzne okoliczności.
Zaangażuj duchowość w swoje problemy a znajdziesz mądrość i rozwiązanie, niech nie będzie tylko egzotycznym hobby i abstrakcją - dzięki temu osiągniesz maksymalną skuteczność w każdej sferze.
Kieruj się prawdą wewnętrzną bez względu na okoliczności, a mogą one zupełnie jej przeczyć. Pozostań jednak wierny własnej duchowej jaźni, wizji, wiedzy i mądrości.
Szukaj duchowego przewodnictwa w ważnych dla siebie sprawach, nie opieraj się tylko na zewnętrznej, ograniczonej perspektywie.
Nie ulegaj jednak iluzji wyobraźni, uganiając się za fantazjami - werfikuj wewnętrzną wiedzę, intuicję w doświadczeniach a nie marzeniach.
===
Zapoznaj się z produktami runicznymi w Sklepie Munina.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz