Zmiana na 2018 - Zapraszam na nową stronę wwwKlinikaHuny.pl - uzdrawianie na odległość, i na www.MuninSzaman.pl


Cud ho'oponopono

Człowiek to istota skłonna do gniewu i złości, do pielęgnowania negatywnych postaw, które wybuchają w najmniej oczekiwanych momentach. Ho'oponopono to lekarstwo na wewnętrzne złoża konfliktów, które toczą się nieustannie pod powierzchnią świadomości, w podświadomości, skąd wyskakują i kontrolują nasze życie, uzurpując sobie nad nim władzę.
Kiedy uzdrawiasz się od gniewu i złości doświadczasz błogości, wolności, ulgi. Przestajesz się zachowywać jak zranione zwierzę, szczerzące zęby na wszystkich wokół.
Jeśli nie zmienimy swojej mentalności poprzez kultywowanie pozytywnych uczuć, przebaczenia, miłości i wdzięczności, negatywne stany zaczną narastać i coraz bardziej nami manipulować.
Poprzez ho'oponopono masz możliwość zmienić swoją postawę do życia, w tym do problemów, poprzez afirmowanie świadomości, miłości, wybaczenia, wdzięczności. To wszystko pochodzi z Ciebie, ale musisz się zaangażować, by to wydobyć. To nie przychodzi tak łatwo, jak gniew, który jest reakcją instynktowną. Tu potrzeba decyzji woli i otwartego serca.
Ho'oponopono to praca nad sobą, to wyłanianie z siebie oświeconych aspektów poprzez nietrudną do nauczenia się formułę jak cztery wersy wg dr Hew Lena, które można powtarzać gdzie chcemy i kiedy chcemy:
Jest mi przykro
Proszę, wybacz mi
Kocham Cię
Dziękuję Ci
Takie wyznania łamią egoizm, przyzwyczajenie do atawistycznych zachowań, do ziania ogniem na prawo i lewo.
Potrzeba dobroci i współczucia by w ogóle rozpocząć taką praktykę, aby takie słowa w ogóle przeszły nam przez gardło. Kontynuowanie jej, uczynienie z niej codziennego ćwiczenia sprawia, że dobroci i miłości przybywa, dzięki czemu uzdrawiamy samych siebie i pomagamy światu stać się lepszym miejscem.
===
Zachęcam wszystkich do zakupienia mojej książki pt. "Ho'oponopono. Wprowadzanie wewnętrznej harmonii" w Empiku i innych księgarniach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz