Zmiana na 2018 - Zapraszam na nową stronę wwwKlinikaHuny.pl - uzdrawianie na odległość, i na www.MuninSzaman.pl


MANA - Odkryj Moc Wewnętrznej Pewności!

Ponosimy odpowiedzialność za swoje życie. Wiem, że łatwo o wymówki, znam to z autopsji. To wina jego, jej itd. Oszukał mnie, nie pomógł, stworzył pozory, powinien był zrobić inaczej.
A my? Kim jesteśmy? Czy jesteśmy bierni? Odbieramy jedynie to, co do nas dociera i liczymy na łaskę, łut szczęścia?
Czy nasza pozycja to być podrzędnym, podporządkowanym, zdominowanym? A co, jeśli nasze cierpienie wynika z fałszywego punktu wyjścia i widzenia?
Huna uczy, by w punkcie wyjścia wobec życia i problemów przyjąć siedem postaw, zasad, a jedną z nich jest MANA. MANA oznacza pewność, autorytet, moc, władzę.
Jeśli zabraknie MANY w punkcie wyjścia, Twoja postawa będzie chwiejna, i takie będą Twoje doświadczenia i decyzje, a co za tym idzie działania i ich konsekwencje!
I do kogo mieć tutaj żal? Przecież sami wchodzimy w sytuację jako słabi, z mentalnością nieudaczników i słabeuszy, dlatego wychodzimy z niej przegrani, rozgoryczeni i sfrustrowani.
Niech Pewność towarzyszy nam wobec wszystkich osób i rzeczy, niech stanie się naszą podstawową jakością! Niech MANA, czyli Moc będzie z Tobą!
Pewność to skutek decyzji - tak, chcę być pewny, jestem pewny, a okoliczności wewnętrzne i zewnętrzne nie mają tu nic do rzeczy!
Temat tak ważny, że zasługuje na dobrą książkę.
Jeśli chcesz wziąć udział w kursie online poświęconym rozwojowi Pewności, gromadzeniu MANY i stosowaniu szóstej zasady Huny w życiu zapraszam na szkolenie online:
Poniedziałek 29 czerwca 2015, godz 20:00-22:30
Koszt 40 zł.
Skrypt z praktykami i przekaz energetyczny.
Prowadzenie: Munin
Dane do przelewów w zakładce Zamówienie.
Zgłoszenia na munin.szaman@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz