Zmiana na 2018 - Zapraszam na nową stronę wwwKlinikaHuny.pl - uzdrawianie na odległość, i na www.MuninSzaman.pl


Nie jesteś sam na świecie

Czasami żyjemy właśnie tak, jakbyśmy byli sami na świecie. Uważamy to za godne, za wolność, niezależność, choć kryje się za tym zwykłe ego.
Można harmonizować z innymi pozostając odrębnym. Współpraca jest niezwykle ważna przecież w każdej sferze. Każdy sukces opiera się na współpracy - nawet gdy zakładasz biznes, kontrahenci, klienci są jego częścią.
To samo jest z duchowym rozwojem, z pracą z energią. Jeżeli wyrzekniesz się współpracy, zaczniesz popadać w konflikty i problemy.
Współpraca niezbędna jest na każdym polu. Nie ma dziedziny zarezerwowanej tylko dla Ciebie. Nawet seks wiąże się ostatecznie z partnerem.
Oczywiście potrzebujemy samotności, którą można uzdrowić wiele ran, ale samotniczość nie jest dla nas naturalna, to zwyrodnienie.
Popatrz na swoje życie w aspekcie współpracy z innymi. Jeśli chodzi o duchowość, pracę z energią, szamanizm to zwróć uwagę na potrzebę rzetelnej wiedzy i przewodnictwa, bez których nic Ci się na dobrą sprawę nie uda.
Jeżeli wystartujesz z fałszywą wiedzą, ze szkodliwymi metodami pracy, za moment upadniesz i zrobisz sobie albo komuś jeszcze krzywdę.
Wiedza, nauka nie jest wytworem jednego człowieka, ale pokoleń współpracujących ze sobą adeptów. To, co robię w swoich usługach dla przykładu nie jest moim własnym wynalazkiem, ani wykwitem własnego geniuszu, ale korzystaniem pełnymi garściami z wiedzy, którą ludzie na Hawajach, jak i w innych miejscach na świecie gromadzili i rozwijali przez wieki.
Oburza mnie, kiedy jakiś nauczyciel wskazuje na siebie jako na źródło wiedzy, suponując uczniowi jego poddaństwo wobec autorytetu. Jest tylko jeden mistrz - to Natura. Wszyscy jesteśmy uczniami Natury, dlatego powinniśmy wskazywać na wspólny dorobek, na kulturę zamiast na jakąś wybitną jednostkę.
Zamawiając moje usługi płacisz za ludzką wiedzę i moje w niej doświadczenie. Nie czuj się za bardzo wdzięczny kiedy Ci pomagam - płacisz i otrzymujesz. Uczestniczysz w tradycji i kulturze, w której ja zajmuję taką samą pozycję, jak Ty.
Wiedza ma to do siebie, że działa bez względu na osobę, która ją przekazuje. Zawdzięczamy to temu, że jest ona prawdziwa, oparta na doświadczeniu, zweryfikowana przez wielu ludzi a nie przez jednego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz