Zmiana na 2018 - Zapraszam na nową stronę wwwKlinikaHuny.pl - uzdrawianie na odległość, i na www.MuninSzaman.pl


Poradnik dla klientów cz. 2 - Kwestie prawne

Medycyna naturalna nie zastępuje lekarza. Huna uzupełnia terapię klasyczną i nie leczy, ale uzdrawia.
W trakcie diagnozy nie posługuję się pojęciami chorób i nie ingeruję w kompetencje lekarza.
Każdy klient powinien nawiązać kontakt przede wszystkim z lekarzem w razie nagłych i poważniejszych problemów, choć jestem otwarty na prośby o "pierwszą pomoc energetyczną", niemniej bez przeszkadzania w nabyciu opieki medycznej.
Huna nie jest również cudotwórstwem. Przekaz uzdrawiającej energii i informacji ma na celu pobudzenie naturalnych właściwości uzdrawiających ciała i umysłu osoby uzdrawianej.
Uzdrowiciel Huny jest tylko pomocnikiem - pomaga otworzyć się kanałom energetycznym uzdrawianego na jego własny wewnętrzny potencjał.
W terapii energią nie mamy prawa niczego obiecywać. Każdy człowiek jest indywidualny i w unikalny sposób doświadcza przekazów uzdrowicielskich.
Wg Huny każdy jest odpowiedzialny za swoje zdrowie. Nieodpowiedzialnym działaniem jest stawianie wszystkiego na jedną kartę, że Huna pomoże - Huna pomaga przede wszystkim tym, którzy są gotowi na różne sposoby pomagać samym sobie.
Nie stawiamy granic jeśli chodzi o rodzaj dolegliwości czy problemów. Metody naturoterapii stosuje się w stosunku do wszystkich trudności, z jakimi można się borykać, bez względu na nazwę, jaką nadają im np. specjaliści medyczni.
Skutki terapii Huny mogą być bezpośrednie - przekaz pobudza uzdrawiające właściwości wprost, albo pośrednie - przekazy otwierają nas na kształtowanie nowych, potrzebnych okoliczności, które pomagają wyjściu z problemu (przyciąganie odpowiednich ludzi, pomysłów, wiedzy, metod terapii).
Huna uwalnia kreatywny potencjał na wielu poziomach i może to robić na wiele sposobów, np. wspierając inne metody terapii klasycznej lub naturalnej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz