Zmiana na 2018 - Zapraszam na nową stronę wwwKlinikaHuny.pl - uzdrawianie na odległość, i na www.MuninSzaman.pl


Samouzdrawianie: Cisza - druga podstawa wg nauk tybetańskiego Bon

Bełkoczące ego to kolejna główna przeszkoda na drodze do samouzdrowienia. Zaczynasz praktykować a tu włącza się wewnętrzny komentator, który bez przerwy gada i rozprasza energię.
Ta wewnętrzna mowa może zupełnie zniwelować skutki autoterapii. Wyraża ona bowiem różne ograniczające poglądy, które uderzają w ciało energetyczne i fizyczne.
Zamiast pracować Ty konwersujesz na temat własnych ograniczeń czy zupełnie innych spraw. Osłabia to Twoją świadomość, a to ona jest istotą uzdrawiania.
W Bon po prostu praktykujący koncentruje się na ciszy, tak jak opisałem to w poprzedniej części tekstu dotyczącej spokoju.
Wyszukaj ciszę i łącz się z nią. Cisza nie jest głucha, ale słyszy.
Można wykonywać to jako praktykę formalną i nieformalną, czyli w dowolnej pozycji ciała, gdzie chcemy i kiedy chcemy - sugeruję zacząć np. od minuty.
Z pewnością znasz wewnętrzny dialog ego i brałeś wielokrotnie w nim udział. Wiesz ile tam chaosu i sprzeczności, ile ograniczających słów i zdań, ile nawykowych reakcji na problem w postaci osądów i komentarzy. W takim środowisku nie sposób normalnie się czuć i myśleć, a tym bardziej pracować z energią i uzdrawiać, zwłaszcza siebie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz