Zmiana na 2018 - Zapraszam na nową stronę wwwKlinikaHuny.pl - uzdrawianie na odległość, i na www.MuninSzaman.pl


"Ukryte terapie" - Jerzy Zięba - musisz mieć tę książkę!

"Ukryte terapie" J. Zięby
Jerzy Zięba można powiedzieć robi furorę za pomocą swojej książki "Ukryte terapie", jak i prowadzonych wykładów, nagrań na YouTube itd. I bardzo dobrze, ponieważ mówi bardzo ważne rzeczy, o których niektórzy mogą wiedzieć, ale boją się zabrać głos.
Co ciekawe wiedzą tą interesuje się coraz więcej lekarzy, którzy chcą organizować się i korzystać z niej dla dobra pacjenta (niekoniecznie zaś firm farmaceutycznych).
Mogę szczerze polecić książkę "Ukryte terapie" albo wykład DVD pod tym samym tytułem.
Czego dotyczy przekaz Jerzego Zięby? Że organizm może sobie poradzić z potencjalnie każdą tzw. chorobą, jeżeli tylko otrzyma od świata to, co jest mu do tego potrzebne, a co dostarczać nam powinno pożywienie.
Tematyka jest obszerna - od terapii naturalnej prostych dolegliwości po nowotwory.
Zainteresowani mogą obejrzeć sporo odcinków na YouTube, przygotowanych przez Telewizję Niezależną. To naprawdę kopalnia informacji i refleksji.
Wiadomo, nic nie przyjmujmy na ślepo, ale Autor posługuje się wynikami badań naukowych, do których wskazuje źródła. Poza tym metody, jakie podpowiada nie są groźne, z powodzeniem wiele z nich można stosować na porządku dziennym, aby przede wszystkim zapobiegać, bo jest to istotniejsze od uzdrawiania.
===
Książka "Ukryte terapie" w Sklepie Munina
Wykład DVD "Ukryte terapie" w Sklepie Munina

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz