Zmiana na 2018 - Zapraszam na nową stronę wwwKlinikaHuny.pl - uzdrawianie na odległość, i na www.MuninSzaman.pl


Zatrzymaj się i skieruj do wnętrza

Życie wielokrotnie nas stopuje, stopują nas problemy. Problem sprawia, że nie możesz iść dalej. My jednakże próbujemy na siłę pchać się do przodu, po utartym szlaku, kultywując ograniczające nawyki i powielając porażki.
Możemy jednak zacząć wykorzystywać sytuacje problemowe do zatrzymania się i znalezienia nowej wiedzy o sobie i świecie, do rozwinięcia nowych zdolności.
Kiedy masz problem nie brnij ślepo przed siebie. Zatrzymaj się i zrób krok do środka, do własnego centrum. Jest ono ośrodkiem kreatywnych pomysłów i mocy.
Patrząc stale na zewnątrz odcinamy się od tego. Polegamy tylko na schematycznych metodach i zachowaniach, stajemy się techniczni zamiast autentyczni.
Gdy mamy problem i sytuację zneutralizowaliśmy, używając swoich wiadomości i umiejętności, zacznijmy komunikować się ze swoim wnętrzem. Nie myślmy wtedy o Hunie czy innych systemach. Wejdźmy w kontakt z samymi sobą, z własnym ja. Możesz użyć tu jakiejś techniki albo nie. Chodzi o połączenie się ze źródłem wiedzy i mocy w Tobie.
Jeśli nie zawrócimy z wielu błędnych szlaków, które pomijają nasze centrum i celują stale na zewnątrz, stworzymy jeszcze więcej oddzielenia i co za tym idzie cierpienia.
Znajdź siebie, to Ty jesteś kluczem do rozwiązania, którego poszukujesz, bez względu na to, jak będzie ono wyglądać i czy jego częścią będzie pomoc innych, poznanie nowego systemu, nowej metody czy nowego produktu.
Oddzielając się od siebie stajesz się konwencjonalny, zagubiony i wyobcowany. Tracisz energię qi, ponieważ przestając być sobą, "jak nieociosany kloc drewna" sprawiasz, że to, co sztuczne niszczy i blokuje to, co naturalne, zamiast z tym współdziałać. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz