Zmiana na 2018 - Zapraszam na nową stronę wwwKlinikaHuny.pl - uzdrawianie na odległość, i na www.MuninSzaman.pl


Coś nam się myli...

Co takiego? To, że ciało to my. Że ciało to "ja". Spójrz na nie uważnie. Nie patrz przez pryzmat pojęć czy nauk duchowych.
Jak je odbierasz? Jak widzisz je włączając w to anatomię?
Czy jesteś tym? I czy w porównaniu z tym, kim widzisz się wewnątrz, jakiego siebie w sercu posiadasz świadomość ciało nie wypada "blado'?
Cała nasza fałszywa tożsamość dotyczy identyfikacji z ciałem. Wszystkie nieszczęścia, jakie sobie zadajemy zasadzają się na pojęciu ja-ciało. Pozbycie się tego oznacza głęboką zmianę w całości życia, to jest ta duchowość, której poszukujesz i pragniesz.
Doświadczenie swojej prawdziwej natury, różnej od ciała możesz osiągnąć w bezpieczny sposób w medytacji. Zachęcam Cię do zgłębiania nauk tybetańskiego Bonu. Sam zidentyfikowałem dzięki niemu swoją duchową ścieżkę, która nie jest tybetańska czy indyjska, ale naturalna, bo skoncentrowana na tym, kim naprawdę jesteśmy.
Nauki Bonu są sprawdzone, skuteczne, poza tym Bon skupia się na uzdrawianiu, pracy z energią, czakrami, praną. To nie są tylko umysłowe nauki i praktyki, ale transformacja życia na wielu poziomach, kompletny system samouzdrawiania i samourzeczywistnienia.
Nie patrz na zewnętrzne przypadłości tybetańskiej tradycji, zajrzyj do swojego wnętrza, gdzie nie ma podziałów na systemy i ścieżki duchowe.
Informacje o nauczaniu Bonu w Polsce znajdziesz na stronie www.ligmincha.pl.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz