Zmiana na 2018 - Zapraszam na nową stronę wwwKlinikaHuny.pl - uzdrawianie na odległość, i na www.MuninSzaman.pl


Huna działa we właściwej porze

Na wszystko jest odpowiedni czas. Jest czas gromadzenia wiedzy i czas przejawiania mocy (hawajskie powiedzenie). Jest czas siania i czas zbierania plonów. Podobnie jest dla niektórych czas na uzdrawiające sesje Huny, które oferuję, i czas na samodzielne wybory, na inne metody lub innych terapeutów.
Huna otwiera nas na uzdrawiające zmiany na wielu poziomach. Jej celem jest rozpocząć proces, który może, choć nie musi przybrać odpowiedni wygląd szybko.
Bywa, że skutki Huny pojawią się po dłuższym czasie, nawet po kilku latach.
Każdy ma własny czas na powrót do zdrowia albo na osiągnięcie tego, czego w głębi serca pragnie.
Proces uzdrawiania jest jednocześnie procesem nauki i dojrzewania. Dla przykładu chcesz przyciągnąć partnera, ale jeszcze nie jesteś na to gotowa. Nie otrzymasz go tylko dlatego, że zastosuje się Hunę. Musisz dojrzeć, osiągnąć gotowość, dorosnąć (co wcale nie musi łączyć się z określonym wiekiem).
Właściwa pora, czas, chronologia, hawajskie "manawa" to prawo naturalne. Oczywiście można próbować oszukiwać czas, można chcieć związać się z "pierwszym lepszym" lub podjąć się "byle jakiej" metody terapeutycznej, ale skutki tego nie będą odpowiednie.
Kiedy wykonuję sesję Huny zauważam zmiany na poziomie aury, których klient może nie odczuwać. W ogóle może nie być ich świadomy. Jednakże w odpowiednim czasie proces uzewnętrzni się i pojawi się zmiana okoliczności na zewnątrz. "To, co ukryte zostanie ujawnione".
Nie da się na to jednak wpłynąć mechanicznie. Sesje Huny, powtarzanie wielokrotnie mogą przynosić pewną dodatkową ulgę i trzymać nas na szlaku, ale ich ilość nie przyspieszy procesu, który jest naturalny.
Po sesjach, które oferuje nie należy zatem oczekiwać zbyt wiele, co nie oznacza, że nie dają one natychmiastowych rezultatów, bo i takie rzeczy mają miejsce.
Fakt jest jednak oczywisty i naturalny - quot capita, tot sententiae (ile głów, tyle sentencji) - każdy ma własny "proces", własny "czas", własną "manawę".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz