Zmiana na 2018 - Zapraszam na nową stronę wwwKlinikaHuny.pl - uzdrawianie na odległość, i na www.MuninSzaman.pl


Nie odchodzić od siebie

Bliskość z samym sobą to istotna potrzeba. Można ją jednak stracić na rzecz świata zewnętrznego. Pamiętaj, że religie i duchowe tradycje również istnieją na zewnątrz. Podążając ślepo za jakąś nauką, podporządkowując się jakiemuś nauczycielowi można szybko i skutecznie stracić kontakt z własną jaźnią.
Dlatego nigdy nie wkładajmy na swoją głowę innej głowy.
Na zewnątrz nie ma żadnej ścieżki duchowej, którą należałoby podążać. Jedyna ścieżka znajduje się wewnątrz.
Kiedy kierujesz uwagę do wnętrza od razu ją znajdujesz, z kolei zwracając się na zewnątrz natychmiast ją gubisz.
Książki potrafią bardzo zaszkodzić, słowa można różnie interpretować.
Czasami warto je wszystkie pozamykać i zacząć patrzeć. Nie w jakiś specjalny sposób, ale dla siebie naturalny, bez żadnej filozofii i "logii".
W naszym oryginalnym sposobie widzenia nie ma stresu płynącego z "poprawiania okularów". Jesteś blisko siebie i jesteś sobą, odkrywasz miłość do siebie i pewność.
IKE kahunów to nie jest jakiś szczególny punkt lub sposób widzenia, ale nasza własna świadomość bez żadnych zniekształceń religijnych, filozoficznych czy naukowych.
Aby posiadać własny punkt widzenia wystarczy odrzucić nie-własne.
Jeśli zaczniesz wprowadzać jakieś obce sobie, cudze myśli do swojej świadomości, życie na zewnątrz zacznie wymykać Ci się z rąk, przestanie być Twoje, stracisz nad nim kontrolę.
Powiedz WON wszystkim, którzy chcą władzy nad Twoim duchem, bądź dla nich bezwzględny, ponieważ konsekwencje odchodzenia od siebie bezwzględnie stworzą Ci piekło na ziemi!
Trzymaj się siebie jak pochodni w ciemności, a doświadczysz "cudów".
Z chwilą jednak, kiedy ktoś inny stanie się dla Ciebie światłem, będziesz "zgubiony".

1 komentarz: