Zmiana na 2018 - Zapraszam na nową stronę wwwKlinikaHuny.pl - uzdrawianie na odległość, i na www.MuninSzaman.pl


Poradnik dla klientów cz. 3 - Czego możesz oczekiwać?

Usługi Huny, które oferuję są płatne i klient ma prawo jasno i wyraźnie usłyszeć czy dowiedzieć się, czego może się spodziewać po terapiach.
Zamawiając sesję stawiamy z klientem określony cel, w którego osiągnięciu ma pomóc Huna. Należy jednak określić konkretnie jakie właściwości posiada usługa, co naprawdę się dzieje w trakcie przekazów, żeby odpowiednio rozumieć ich cel.
Huna nie jest czynieniem cudów, dlatego to nie cudownego rozwiązania wypada oczekiwać.
Zadaniem terapeuty jest pomóc się odblokować naturalnemu potencjałowi ciała i umysłu, które posiadają wrodzoną tendencję do dążenia ku równowadze, homeostazie.
Powrót do zdrowia czy powodzenia, harmonii w jakiejś sferze życia wymaga od klienta wzięcia odpowiedzialności za swoje życie, a od terapeuty odpowiedniego wykonania metody oraz dobrej komunikacji z uzdrawianym.
Huna nie zwolni Cię z konieczności podejmowania decyzji i kierowania swoim życiem, ale pomoże usunąć różne przeszkody, które ograniczają Cię w kontekście celów, jakie sobie stawiasz.
Przeszkody te mają różną naturę - w Hunie pracujemy przede wszystkim z ciałem energetycznym, dostarczając energii czakrom i kanałom, odblokowując jej przepływ, dzięki czemu tak ciało, jak i umysł mogą komunikować się i działać jako harmonijny zespół.
Huna wspomaga kondycję psychofizyczną. Efekty są zależne od bardzo indywidualnych warunków, w jakich żyje klient, jakie wytworzył poprzez różne nawyki i doświadczenia. Huna u jednej osoby może dokonać szybko głębokiej zmiany, także na poziomie fizycznym, zaś u kogoś innego nie podziała w taki sposób. Może jednak wspomóc inne metody powrotu do zdrowia, oświecić na konieczne zmiany, zapoczątkować proces.
Huna nie działa mechanicznie, ponieważ człowiek nie jest maszyną. Ponosimy moralną odpowiedzialność i żadna Huna czy inny system z nas jej nie zdejmie.
Siedem zasad obrazuje to, czego można się spodziewać po sesjach Huny:
1. IKE - poprawa świadomości, percepcji, oświecenie w różnych sprawach, otwarcie na wizje i inspiracje ze strony intuicji, duchowego przewodnictwa, uzmysłowienie sytuacji i własnej odpowiedzialności.
2. KALA - ugruntowanie relaksu, zdjęcie poczucia obciążenia, przygnębienia, otwarcie na przebaczenie, wrzucenie na luz, zdystansowanie się do osób i rzeczy, własna przestrzeń i swoboda.
3. MAKIA - odnalezienie celu w życiu, otwartość na różne możliwości, poprawa zdolności koncentracji, odkrycie swojej drogi życiowej.
4. MANAWA - otwarcie na chwilę obecną, poprawa kontaktu z otoczeniem, uwolnienie od trosk o przyszłość oraz od żalu wobec przeszłości.
5. ALOHA - przywrócenie optymizmu, dobrego samopoczucia, radości, miłości, zadowolenia, pozytywnego stosunku do siebie i do świata.
6. MANA - uzdrowienie pewności siebie, przebudzenie własnej ufności, otwarcie na swoją moc i na własne zdolności psychiczne (paranormalne), umysłowe oraz fizyczne.
7. PONO - spontaniczne rozwiązania problemów (natychmiastowe, bardzo szybkie i szybkie uzdrowienia), rozpoczęcie uzdrawiających procesów, przyciągnięcie ludzi, wiedzy, okoliczności, środków.
W bioenergoterapii, podobnie jak w Hunie niemoralne jest obiecywanie czegokolwiek, jak też zapewnianie, że kogoś z czegoś się wyleczy. Leczy lekarz, uzdrowiciel uzdrawia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz