Zmiana na 2018 - Zapraszam na nową stronę wwwKlinikaHuny.pl - uzdrawianie na odległość, i na www.MuninSzaman.pl


Poradnik dla klientów cz. 6 - Czy Huna może mi zaszkodzić?

Serge Kahili King i Aloha International nie podzielają w odniesieniu do Huny pospolitych przekonań jeśli chodzi o BHP pracy z energią i potencjalną szkodliwość zabiegów. Huna pomaga, nie szkodzi.
Metody są tak zorganizowane, że nie istnieje ryzyko zaszkodzenia klientowi. W Hunie nie stosuje się uzdrawiania siłą woli, nie wpływa się z poziomu manipulacji energią.
Uzdrowiciel Huny nawiązuje kontakt z tym, co nazywa się niekiedy Duchem Aloha, z własną wewnętrzną jaźnią i posługuje się harmonią-miłością a nie skoncentrowaną na wysiłku i energii wolą.
Huna to sztuka wewnętrznego uzdrawiania. Mogą istnieć różne formy uzdrawiania, także zewnętrzne, i często bioenergoterapia jest taką metodą, ponieważ ogranicza się do pracy z zewnętrzną stroną zaburzeń energetycznych.
Efekty przesilenia, kiedy ciało nagle szybko się pobudza i oczyszcza są w zasadzie nieuniknione i w Hunie, ale nie istnieje ryzyko, że stosujący Hunę przekaże uzdrawianemu jakieś własne emanacje, osobiste wtręty.
Hunę stosuje się w środowisku głębokiego relaksu (KALA), który uniemożliwia powierzchowne oddziaływanie. Z kolei brak umiejętności głębszego relaksu czyni Hunę nieskuteczną.
Nieustanne oczyszczanie, doszukiwanie się wszędzie "negatywnych energii" z perspektywy Huny wskazuje na brak poznania zasad uzdrawiania, nieznajomość i niepewność naszej mocy, nie zaś bycia "energetycznym" specjalistą.
Zdolności uzdrowicielskie są naturalne a metody Huny na tyle bliskie naturalnemu doświadczeniu, że jeśli miałyby wyraźnie nie pomóc, to przynajmniej nie zaszkodzą.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz