Zmiana na 2018 - Zapraszam na nową stronę wwwKlinikaHuny.pl - uzdrawianie na odległość, i na www.MuninSzaman.pl


Samouzdrawianie praniczne - ważne są szczegóły

Bywa, że nie przykładamy uwagi do rzeczy najprostszych. Przekonaliśmy się często nie wiedząc czemu, że to, co proste jest mało istotne. A sytuacja wygląda zupełnie inaczej.
Kiedy chcemy uzdrawiać się za pomocą energii, prany, kluczowe są takie sprawy, jak pozycja ciała, relaks, wygoda, jak również właściwe podejście moralne.
Dobrze jest (to tylko propozycja, do tego nieformalna) powiedzieć przed ćwiczeniem wprowadzania energii np. "z pokorą przyjmuję uzdrawiającą energię" i zrobić to trzykrotnie. Ego bowiem potrafi mocno namieszać i przeszkodzić.
Ego pozbawione jest szacunku, poza tym samo będąc skomplikowanym wzbudza zamiłowanie do złożoności, unikając prostoty, która wydaje się w jego świetle nudna.
Gdy siadamy skupiamy się na stabilności, na relaksie, w czym pomóc nam może oddech.
Wprowadzając zdenerwowanie do praktyki sprawiamy, że blokują się kanały energii, prana przestaje swobodnie płynąć.
Wiele zależy od pozycji ciała, powinna być otwarta i dawać nam możliwość swobodnej koncentracji.
Wiem, że podczas uzdrawiania bywamy przestraszeni, że coś nam się stanie, że problem może przerodzić się w poważną trudność. Takie scenariusze tworzą się w naszych głowach. I dlatego relaks, otwartość, luz są tak ważne.
Jeśli nie zadbamy o podstawy, cała praktyka ulegnie obciążeniu i okaże się nieskuteczna.
Jeżeli nie mamy jeszcze mocnego doświadczenia, używajmy innych środków, bardziej fizycznych, a samouzdrawianie stosujmy dodatkowo. Będzie nam wtedy łatwiej przystępować do ćwiczeń, stres i presja, że wszystko ma zależeć od naszej praktyki nie będą nam ciążyć.
Na zajęciach z samouzdrawiania pranicznego każdy element ćwiczymy oddzielnie. Opieramy się na trzech schronieniach Bon - spokój ciała, cisza mowy i przestrzeń umysłu. Odnosimy się także do zasad pozycji pięciopunktowej. Są to bardzo cenne wskazówki lamów tybetańskich jak skutecznie praktykować z praną dla własnych potrzeb.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz