Zmiana na 2018 - Zapraszam na nową stronę wwwKlinikaHuny.pl - uzdrawianie na odległość, i na www.MuninSzaman.pl


Andrzej Duda w diagnozie nadzmysłowej

Diagnoza nadzmysłowa to pozyskiwanie informacji drogą zmysłów subtelnych, jakimi są czakry. Można za jej pomocą wykonywać odczyty również na odległość np. ze zdjęcia, co stanowi jedną z części profesjonalnej bioenergoterapii, jak i mojej własnej praktyki zawodowej.
Zdecydowałem się wykonać ogólny, nieprzekraczający ram prywatnych odczyt Andrzeja Dudy, naszego nowego prezydenta. Oto, co z niego wynikło.
Zauważyłem wpływ intuicji, górne czakry (koronna, międzybrwiowa) bardzo mocno otwarte (wykonuję mnóstwo odczytów i rzadko kiedy ktoś jest aż tak duchowo otwarty), połączenie z poziomem duchowym, duchowym przewodnictwem - uważam to za najważniejsze dla jakiejkolwiek prezydentury i przywódczej funkcji.
Okolice czakry gardła i tarczycowe są do pobudzenia, większego otwarcia. Wyrażanie się, większa otwartość jest tu potrzebna.
W czakrze serca dużo spokoju i korespondencji z czakrą podstawy, z otoczeniem, troska o Polskę jest w sercu A. Dudy realna i szczera.
Moc, wiara, pewność są widoczne, wiara w możliwość zmian, reform.
Obszar wątroby do doenergetyzowania, wskazuje by A. Duda unikał gniewnych uczuć, kontrolował emocje, dbał o element ognia - nie ulegać słabościom, być mocnym, panować nad osobowością, mieć mądrość rozróżniającą - mniej żelaznych zasad (czarne-białe, dobre-złe), więcej poznania intuicyjnego, bezpośredniego, i więcej skierowania do wnętrza, mniej na zewnątrz.
Korespondencja czakry podstawy i gardła osłabiona - więcej wyrażać się za siebie, z własnego doświadczenia, mniej poprzez jakieś teorie, partyjne programy i idee.
Więcej również elementu ziemi A. Duda powinien mieć, na co wskazuje mała czakra w okolicach studzienki gardła - stabilność, spokój, równowaga, równość, mądrość równości. Będzie się musiał uczyć tego jako prezydent. Także porozumienia z lewicą i umiejętności stawiania siebie w jej punkcie widzenia.
Potrzeba mu również koncentracji, na co wskazuje stan energetyczny prawego barku. Energia lewej dłoni ukazuje dużo miłości i współczucia. Prawe biodro na potrzebę większej pewności.
===
Jeśli chcesz zamówić diagnozę nadzmysłową dla siebie odwiedź moją stronę www.diagnozanadzmyslowa.blogspot.com

2 komentarze:

  1. naprawdę dobre :-) Możnaby robić takie diagnozy politykom np przed wyborami itp!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Oby tylko nie ingerować w prywatność, zresztą to na ogół jest niemożliwe

      Usuń