Zmiana na 2018 - Zapraszam na nową stronę wwwKlinikaHuny.pl - uzdrawianie na odległość, i na www.MuninSzaman.pl


Być mocnym

Prawdziwa pewność pochodzi
z wnętrza
Niestety, ale nasza kultura nie promuje ideałów mocy, a słabości i uzależnienia. Musimy szukać inspiracji i wiedzy gdzieś indziej. Jednym ze źródłem może być Huna.
Wiadomo, ostateczna mądrość pochodzi z nas samych ale trudno samodzielnie osiągnąć coś bardziej wymiernego, zwłaszcza, że jest się tak uwarunkowanym.
Warto korzystać z dostępnej wiedzy jak Huna, Joga, tybetański Bon, Zen, Tantra i inne systemy, gdzie poznajemy pełne mocy praktyki oraz samą zasadę, której kahuni nazwami "MANA", co znaczy "pewność", "autorytet", "moc" (i wiele więcej).
W praktykach z energią mana jest istotna, ponieważ od jej obecności lub braku zależy zachowanie się energii. Jeśli trzymasz kij albo inne narzędzie słabo, to wypada Ci z rąk, nie zrobisz nim zbyt wiele. Podobnie jest z energią.
Bez pewności będzie reagowała słabo lub wcale.
Budowanie many, czyli rozwijanie pewności to proces. Nie martw się, jeśli na początku nie będzie Ci to wychodzić. Tego potrzeba się nauczyć. Poza tym pewność, jaką ludzie na ogół posiadają, zwłaszcza Ci, którzy wydają się być pewni na zewnątrz ma niewiele wspólnego z pewnością wewnętrzną.
Bywa, że zewnętrzna pewność to tylko forma maskowania słabości.
Wewnętrzna pewność, czyli mana pochodzi z Ciebie, z jaźni, nie z ciała i ego. Znajdziesz jej ślady głęboko w sobie, w swojej naturze, i dlatego nie ma ona związku z tym, co wydarza się na zewnątrz.
Na zewnątrz nic może nie być jeszcze widać albo sytuacja wygląda odwrotnie, ale pewność wewnętrzna jest niezłomna.
Przypomina mi się tutaj chińskie powiedzenie: ufaj nie temu, co widzisz, ale temu, co wiesz.
Metody Huny uczą nas jak rozpoznawać i kultywować, rozwijać pewność. Zresztą o autorytecie mówią i jogini, i psychotronicy, i inni ludzie związani z praktykami wewnętrznymi.
Aby pewność była autentyczna, nie może pochodzić z ego i napięcia nerwowego, z gniewu. Musi zamanifestować się jako czysta i spontaniczna właściwość ducha. Stanie się tak dzięki duchowym zasadom i praktykom, jakie odkrywa przed nami m.in. Huna.
===
Wartym polecenia ćwiczeniem wspierającym pewność jest Prithvi Mudra.
===
Rozwój pewności wspomagać może również moja usługa la'a kea, wykorzystująca niebieskie światło. To Ty jesteś źródłem pewności, ale zewnętrzne wsparcie potrafi oczyścić i odblokować aurę, poza tym brak pewności u wielu z nas jest zjawiskiem patologicznym, czyli klasyfikuje się jako dysharmonia zdrowia, dlatego podlega uzdrawianiu jak każda inna.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz