Zmiana na 2018 - Zapraszam na nową stronę wwwKlinikaHuny.pl - uzdrawianie na odległość, i na www.MuninSzaman.pl


La'a Kea - uzdrawianie energią kolorów

Metoda uzdrawiania na odległość la'a kea została opisana przez Serge'a Kahili Kinga w "Szamanie miejskim" i nazwał ją mocną techniką szamańską. Przyznaję, że jest jedną z moich ulubionych ze względu na wykorzystywanie w niej fizycznych przedmiotów do stymulowania doświadczenia wewnętrznego (używam do tego celu kamieni mineralnych).
Wykorzystujemy tutaj metodę kahi (skupiania się na dłoniach podczas głębokiego oddychania), wizualizację barwy związanej z naszym celem oraz afirmację odpowiedniej intencji.
Moi klienci ciągle donoszą o skuteczności tej metody. Działa ona mocno energetyzująco, wspaniale harmonizuje się za jej pomocą rożnego rodzaju relacje.
Wykorzystuję w tej usłudze siedem barw odpowiadających siedmiu zasadom Huny:
  • IKE - białe światło - kryształ górski - oświecanie: prowadzenie do wiedzy, uzdrawianie percepcji, wyprowadzanie z zaślepienia, duchowe doświadczenie
  • KALA - czerwone światło - jaspis - oczyszczanie: uwalnianie od bloków, rozluźnianie, "wypalanie" uwarunkowań
  • MAKIA - pomarańczowe światło - tygrysie oko - koncentrowanie: skupianie energii, celów, pomysłów
  • MANAWA - żółte światło - aragonit - mobilizacja: organizacja czasu, pracy, wytrwałość, stabilność, chwila obecna
  • ALOHA - zielone światło - awenturyn - błogosławienie: finansów, związków, zdrowia, innych sfer, miłość do siebie, do innych, radość
  • MANA - niebieskie światło - kwarcyt niebieski - wzmacnianie: ciała, umysłu, związków, wzbudzanie pewności
  • PONO - fioletowe światło - ametyst - wspomaganie: projekty, działania, wzbudzanie elastyczności, często używany w uzdrawianiu psychiki
Minerały dobiera się ze względu na barwę, równie dobrze można użyć innych przedmiotów.
Pod la'a kea można podporządkować każdy cel, jaki możemy sobie stawiać.
Jeśli chcesz skorzystać z tej usługi wykonywanej przeze mnie, zgłoś się na munin.szaman@gmail.com, wyślij zdjęcie, powiedz jaki cel Cię interesuje a odpowiem co mógłbym zaoferować.
W trakcie sesji interesującym zjawiskiem jest to, jak barwy uzdrawiają i uzupełniają energię, usuwają bloki i zmieniają podświadomość dając przeświadczenie, że klient wcześniej czy później i tak znajdzie rozwiązanie, nie musi nawet wiedzieć jak i gdzie, podobnie jak wykonujący usługę la'a kea.
W fachu energoterapeuty jednakże zabronione jest obiecywanie czegokolwiek w związku z efektami terapii.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz