Zmiana na 2018 - Zapraszam na nową stronę wwwKlinikaHuny.pl - uzdrawianie na odległość, i na www.MuninSzaman.pl


Otwórz się na to, co działa cz. 1

Nie wszystko i zawsze można zrobić energią. Powinniśmy być otwarci na wiele możliwości. Niegdyś sam nie rozumiałem tego, zaaferowany tylko energią. Ale edukacja różnych metod naturoterapii zmieniła moje podejście. Zacząłem szanować i stosować zioła oraz inne, mniej subtelne sposoby.
Wszystko ma właściwe sobie miejsce. Podejście holistyczne to akceptacja wszystkiego, co działa i korzystanie z tego bez hierarchizowania.
Najlepsza technika to ta, która działa.
Moje usługi Huny to jedna z metod naturoterapii. Podnoszę swoją wiedzę, by móc doradzić albo kieruję klientów do innych socjalistów, którzy pracują np. na miejscu.
Huna może pomóc, nawet głównie, ale stosowanie wielu uzupełniających się sposobów daje lepsze i szybsze efekty.
Proszę swoich klientów, by byli otwarci, ponieważ niekiedy energia może czegoś nie zrobić w danych warunkach, a pomoże np. maść.
Rozwijajmy i wzbogacajmy swoją wiedzę o naturoterapii, uczęszczajmy na dobre kursy i do dobrych szkół, czytajmy dobre książki.
Jeśli nie wiesz gdzie szukać materiałów być może przyda Ci się oferta w moim Sklepie Munina, gdzie znajdzie się sporo publikacji o medycynie naturalnej, jak i suplementy oraz niektóre zioła i inne produkty.
Przede wszystkim pomyślmy o doświadczonym nauczycielu czy nauczycielach, którzy podprowadzą nas ku ważnym i cennym rzeczom.

Otwórz się na to, co działa cz. 2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz