Zmiana na 2018 - Zapraszam na nową stronę wwwKlinikaHuny.pl - uzdrawianie na odległość, i na www.MuninSzaman.pl


Poradnik dla klientów cz. 9 - Czy mogę jakoś pomóc?

Są pewne ćwiczenia, które można wykonywać w trakcie sesji bez obaw o to, że coś to zaburzy.
Przede wszystkim są to mudry - zapoznaj się z opisem mudr na mojej stronie. Polecam głównie Mudrę Relaksacyjną (Gyan Mudra).
Inne praktyki to ho'oponopono oraz holopono (ho'oponopono poświęcona jest moja książka pt. "Ho'oponopono. Wprowadzanie wewnętrznej harmonii", wyd. Helion).
Na czas sesji sugeruję zawiesić inne ćwiczenia lub skonsultować się ze mną.
Nie informuję klienta o której konkretnie godzinie będę działał. Czasami może pojawić się pokusa siadania o tej porze i "medytowania". Nie jest to potrzebne.
Wystarczy, że klient wyraził zgodę, wie o sesji i podświadomość pozostaje otwarta. Podświadomość jest w pewnym sensie odbiciem świadomości, świadomie przyjęte wzorce czy podjęte decyzje (podświadomych decyzji nie ma, albo zmienia to radykalnie pojęcie "decyzji" jako wolnego, świadomego wyboru) "zamieszkują" podświadomość.
Bywa, że wykonuje się sesje bez wiedzy drugiej osoby, ale jest to już trochę inna kategoria oddziaływania i tutaj zasady, jakie obowiązują naszą współpracę z "bezpośrednim klientem" nie działają.
W trakcie sesji sugeruję pogłębiać swoją wiedzę z zakresu zdrowego stylu bycia odnośnie do takich spraw, jak zdrowe żywienie, woda, ruch fizyczny, zioła, terapie manualne - jest to sugestia, nie wymóg. Można polecić cykl filmów "Ukryte terapie" z NTV i książkę pod tym samym tytułem, którą możesz nabyć w Sklepie Munina.
Poświęć czas sesji na poznanie zasad zdrowego trybu życia i popracowania z przekonaniami.
Zapoznaj się również z ebookiem na temat uzdrawiania na odległość: "Usługi uzdrowicielskie metodami Huny na odległość". Dobry klient to wyedukowany klient.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz