Zmiana na 2018 - Zapraszam na nową stronę wwwKlinikaHuny.pl - uzdrawianie na odległość, i na www.MuninSzaman.pl


Usługi Huny cz. 1 - Wprowadzenie

Usługi Huny mogą pomóc na wiele sposobów i w wielu sytuacjach. Ktoś, kto rozumie zasady bioenergoterapii i psychotroniki wie, że za każdym problemem stoi energia.
Wprowadza to także naturalną logikę do myślenia o Hunie. Poruszamy się w obszarze współoddziaływań. Huna to nie cuda, ale metodyczne wspomaganie naturalnych właściwości uzdrawiających człowieka.
Wśród stosownych przeze mnie metod Huny są następujące:
  • Haipule - zwana też modlitwą Huny. Haipule można zaadresować do każdego problemu. Najczęściej wybieram je wtedy, kiedy problem ma bardziej mentalną naturę. Potrzeba pobudzić mocniej ciało mentalne, ponieważ tam tkwią mocniejsze uwarunkowania. Haipule dobrze łączy z duchowym przewodnictwem, to najsubtelniejsza z wykonywanych przeze mnie usług.
  • Tiki - metoda ta mocno oddziałuje na ciało astralne, czyli emocjonalne. Wykorzystuję je najczęściej do uzdrawiania kondycji psychofizycznej (zdrowie). Tworzy się silny myśloksztalt napełniony energią, który mocno wpływa na aurę emocjonalną. W trakcie sesji tiki łatwo mi monitorować to, co dzieje się w ciele energetycznym, aurze, czakrach czy narządach. Widzę czy sesja postępuje, jakie są bezpośrednie efekty, które narządy czy ich grupy przyswajają energię. W tiki także pracować można z dowolnym celem.
  • La'a Kea - metoda oparta o energię kolorów, stosowana przeze mnie bardzo często. Wykorzystuję ją do bardziej konkretnych celów, ale i do ogólnego uwalniania, harmonizowania itd. Określone barwy wykorzystuje się według właściwości uznanych i opisanych przez Serge'a Kahili Kinga i Aloha International.
W Hunie można działać na każdy cel. Jeśli poszukujesz w czymś wsparcia to moje usługi Huny można zaadresować do wszystkiego, do każdego tematu i każdej potrzeby.
Metodę może dobrać klient lub robię to ja. Skuteczność zależy od naturalnych właściwości jak ŚWIADOMOŚĆ, od Siedmiu Zasad Huny a nie samych metod. Huna to sztuka stosowania zasad a nie technik.
Sesje otworzą Cię na energię, na Twoje własne bogactwo, pomogą się odblokować i ugruntują w chwili obecnej.
Jeżeli szukasz pomocy i chcesz skorzystać z usług Huny lub się skonsultować, pisz proszę na munin.szaman@gmail.com.
Wykonuję usługi tak, jak uczą tego Serge Kahili King i Aloha International. Nie wykraczam poza ich wykładnię z prostego powodu: nie ma takiej potrzeby. Metody Huny są kompletne, choć sam system jest otwarty.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz