Zmiana na 2018 - Zapraszam na nową stronę wwwKlinikaHuny.pl - uzdrawianie na odległość, i na www.MuninSzaman.pl


Usługi Huny cz. 2 - Rodzaje skutków

Huna z rodziny Kahili, której uczy Serge Kahili King to system nadający się do wykonywania usług szamańskich tak na miejscu, jak na odległość. Ponieważ istnieje zapotrzebowanie na drugi rodzaj, zdecydowałem się skoncentrować na metodach Huny przeznaczonych do oddziaływania zdalnego.
Potencjalnego klienta mogą interesować rodzaje wpływu usług Huny, czyli co konkretnie może się wydarzyć wskutek sesji.
  1. Skutki fizyczne - poprawa stanu zdrowia na poziomie fizycznym, potwierdzona badaniami lekarskimi, jak też różnego rodzaju wydarzenia, które związane są z jakąś dziedziną życia (spotkanie osoby, znalezienie informacji, produktu, specjalisty, "zbiegi okoliczności" - Huna jest również uzdrawianiem okoliczności).
  2. Skutki emocjonalne - doznania energetyczne w różnych częściach ciała, poprawa samopoczucia, pozytywny nastrój tak w ogólnym odniesieniu do siebie i świata, jak i do konkretnego problemu, któremu dedykuje się sesję.
  3. Skutki mentalne - uwalnianie od ograniczających przekonań, złudzeń, oświecenie umysłu, uwalnianie od natrętnych myśli i pesymizmu w związku z tematem sesji, harmonizacja i pobudzanie zdolności umysłowych.
  4. Skutki duchowe - radość, miłość, błogość, spokój, duchowe przewodnictwo, wiedza i intuicja, samoświadomość.
To ogólna charakterystyka. Skutki Huny są bardzo indywidualne. Dla mnie ważne jest to, by klient określił cel sesji a ja, postępując dokładnie za wzorcem metody stosowanej przez Aloha International (ważne by to zaznaczać, dzisiaj różne praktyki nazywa się - często niesłusznie - "Huną") pracuję, by pomóc mu go urzeczywistnić. Powtarzam: pomóc. Cała moc pochodzi z wnętrza a wg Aloha Project i planu dla hunowych uzdrowicieli, w którym uczestniczę mówi się, że uzdrowiciel jest przyjacielem a nie źródłem uzdrowienia, on tylko pomaga uwolnić własny potencjał uzdrowicielski.
Ponieważ na różne sposoby cierpimy, potrzebujemy pomocy. Szamanizm to pomaganie, uzdrawianie a Huna to dla mnie najwygodniejszy system do wykonywania usług szamańskich w Sieci.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz