Zmiana na 2018 - Zapraszam na nową stronę wwwKlinikaHuny.pl - uzdrawianie na odległość, i na www.MuninSzaman.pl


Jak się czujesz?

Jak się czujesz? Uważam to pytanie za jedno z najważniejszych. Ignorancja kulturowa uczy nas czegoś odwrotnego. To nieważne jak się czujesz, to najmniej istotne. Musisz iść do pracy, spełniać swoje obowiązki, robić wiele różnych rzeczy. Twoje samopoczucie nikogo nie obchodzi i nie powinno obchodzić również Ciebie.
To poważny błąd, ponieważ odczuwanie to forma postrzegania. Emocje wiążą się z percepcją energetyczną.
Kiedy czujesz się dziwnie lub źle to znaczy, że postrzegasz jakieś formy zaburzeń i uwarunkowań. Odczuwanie pokazuje Ci problem. Jeżeli je ignorujesz, to problem zaczyna wzrastać.
Powtarzam sobie czasami przez ok. minutę "czuję się dobrze" i moje samopoczucie realnie się poprawia. Oddziałuję poprzez idee i słowa na swoją energię i emocje.
Wystarczy powtarzać taką prostą afirmację by otworzyć się na swój stan naturalny, który jest pełen błogości.
Zapominając o dobrym samopoczuciu wzmacniamy to, co jest z nim w sprzeczności. Jesteśmy gotowi robić z siebie męczenników i ofiary losu, ponieważ dobre samopoczucie uważamy za coś, na co nie zasługujemy.
Dzisiaj ludzie "wypruwają sobie żyły", ponieważ mają nawyk pomijają tego, jak się czują. Religia, filozofia, duchowy rozwój i oświecenie, szczęście rodziny i ludzkości są ważniejsze niż własne.
Huna uczy czegoś odwrotnego. Jeśli chcesz pomóc światu najpierw pomóż sobie. Daj sobie prawo do czucia się dobrze. Bez względu na wszystko, co dzieje się na zewnątrz.
Kochać to być szczęśliwym z kimś lub z czymś, przede wszystkim we własnym towarzystwie.
Nieszczęśliwa istota może co najwyżej unieszczęśliwiać inne istoty. Uzdrawianie świata zaczyna się od uzdrawiania siebie.
===
Zobacz "Otwórz serce zamiast łamać sobie głowę" w Sklepie Munina.

2 komentarze:

  1. Czuję się dobrze, czuję się dobrze..., powtarzam, aż nie muszę, tylko naturalnie chcę i tak właśnie się czuję. Brawo Paweł Paweł Karwat

    OdpowiedzUsuń