Zmiana na 2018 - Zapraszam na nową stronę wwwKlinikaHuny.pl - uzdrawianie na odległość, i na www.MuninSzaman.pl


Natychmiastowe uzdrawianie - zaproszenie na kurs online

Zdecydowałem się prowadzić serię kursów opartych na "Natychmiastowym uzdrawianiu" Serge'a Kahili Kinga online, jako że uważam temat za bardzo ważny.
To, co znajdziesz w tej książce, można nazwać nauką Huny. Jest to Huna "oczyszczona" od przypadłości hawajskich, możliwa do użycia tu i teraz, bez potrzeby zdobywania szczególnej wiedzy i wtajemniczeń.
Potrzeba minimum informacji i praktyki. Przede wszystkim chęci i odwagi, by uczyć się czegoś nowego i sprawdzać to w warunkach życia.
Jak Serge kiedyś powiedział, pobiera on pieniądze nie za wiedzę w sensie informacji (bo to można nabyć z książek), ale za doświadczenie. Podobnie robię ja - kurs ten nie jest sztywnym studium technik, ale przekazem mojego doświadczenia uzdrowicielskiego.
Dzięki temu otrzymasz energetyczne, mentalne i duchowe wsparcie na ścieżce samouzdrowienia.
Zdolności uzdrawiania rozwija się jak każde inne - wymaga to czasu. Niezbędne jest także poznanie pewnych zasad rządzących naszym ciałem i psychiką, które w jednych warunkach umożliwiają, w innych uniemożliwiają uzdrowienie.
Huna to korzystanie ze swojego ciała (ku), umysłu (lono) i ducha (kane) w celu zaprowadzania harmonii w różnych sferach życia. Metody "Natychmiastowego uzdrawiania" można z powodzeniem stosować zarówno pomagając zdrowiu, jak i innym sferom.
"Natychmiastowe uzdrawianie" nie odnosi się do wszystkich możliwych skutków, ponieważ nie zawsze będziesz uzdrowiony natychmiast, nie zawsze nawet bardzo szybko lub szybko, a niekiedy będziesz musiał użyć czegoś konwencjonalnego. Nasze uwarunkowania są rozmaite i nie ma jednej metody działającej zawsze, najlepiej i dla każdego.
Niemniej poznasz wiele sposobów-narzędzi, które będziesz w stanie zastosować w wielu okolicznościach. I możesz zdumieć się ich efektywnością.
"Natychmiastowe uzdrawianie" to oferta dla osób, które chcą przejąć władzę nad swoim życiem i zdają sobie sprawę z potrzeby rozwoju, transformacji doświadczenia, opanowania nowych umiejętności.
Nie ma cudów - wszystko jest skutkiem określonych przyczyn. Jeżeli chcemy cieszyć się zdrowiem i powodzeniem, potrzebujemy zacząć tworzyć odpowiednie przyczyny takiego stanu rzeczy, w czym wielu osobom pomóc może i pomoże z pewnością "Natychmiastowe uzdrawianie".
===
Na tej stronie możesz wykupić dostęp do kursów Huny online.
Zajęcia odbywają się w ramach Aloha Project / The Tacher Plan, którego celem jest promocja Huny wg przekazu rodziny Kahili w oparciu o nauczanie Serge'a Kahili Kinga.
Książkę "Natychmiastowe uzdrawianie" możesz nabyć w Sklepie Munina.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz