Zmiana na 2018 - Zapraszam na nową stronę wwwKlinikaHuny.pl - uzdrawianie na odległość, i na www.MuninSzaman.pl


Otwieranie Siedmiu Czakr - kurs online i inne zmiany

Nastąpiły zmiany w organizacji moich kursów. Po pierwsze zostały one skrócone do 45 min oraz ich koszt spadł o trochę mniej niż połowę. Może być ich również w tygodniu więcej niż jeden.
Informacji o kursach będę udzielał odtąd (nie wiem dokąd) tylko w newsletterze, dlatego zainteresowani powinni go śledzić.
Innymi słowy będę wysyłał informacje o kursie tylko na mailing.
Chcę zapobiegać pojawianiu się na zajęciach osób przypadkowych, które nie mają związku z moją stroną, z tym, co przekazuję w tekstach itd., tzn. od osób niezaangażowanych.
Jakość powinna stać przed ilością.
Jeśli masz problem z odbieraniem maili z mojego newslettera sprawdź folder spam - czasami z powodu ustawień tam trafiają takie wysyłki.
Osoby przypadkowe potrafią grymasić i nie podchodzić poważnie do tematu, rozsiewać różne plotki i hejterzyć - szanuję swoją pracę i swój przekaz, dlatego rezerwuję go tylko dla tych, którzy również mają do niego szacunek.
Ustanawianie sztywnych ram i nadmierne publikowanie wiadomości na zewnątrz, jak to było dotychczas na moim blogu poskutkowało pewnym zamieszaniem w organizacji kursów, co m.in. przyczyniło się do zmiany formuły.
Jeśli potrzeba otworzenia maila i zobaczenia informacji jest dla kogoś wielkim utrudnieniem, to czymże będą praktyki Huny na co dzień i gdzie tu zaangażowanie i zainteresowanie? Myślę, że taki "hermetyczny" sposób naszej komunikacji tylko nam wszystkim posłuży.
Zbudowanie takiej hermetycznej społeczności stworzy dodatkowo nowy poziom i "egregor" wsparcia i współpracy.
Reasumując:
  • Od dzisiaj nie zobaczysz informacji o kursach na stronie
  • Wszystkie one będą przesyłane mailingiem
  • Jeżeli chcesz otrzymywać informacje na ich temat znajdź formularz na stronie
  • W mailingu będzie możliwość zamówienia dostępu automatycznego (DotPay) i zwykłego

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz