Zmiana na 2018 - Zapraszam na nową stronę wwwKlinikaHuny.pl - uzdrawianie na odległość, i na www.MuninSzaman.pl


Usługi Huny cz. 3 - Rodzaje problemów

Metody Huny stosuje się na różne dziedziny życia i problemy. Takie jest tradycyjne podejście i w taki sposób przekazuje Hunę Aloha International: jako merodę harmonizacji sfery finansów, związku, zdrowia, relacji rodzinnych i towarzyskich oraz duchowej ścieżki.
Możesz wykonywać Hunę dla siebie, albo ktoś może zrobić to dla Ciebie. Ostatecznie i tak źródłem uzdrawiania jesteś Ty sam.
W sferach pieniędzy można wykorzystywać metody Huny do odkrywania swojej zawodowej ścieżki, błogosławienia aktualnej działalności, zdobywania nowych pomysłów i przyciągania klientów.
W dziedzinie związku może chodzić o jego umocnienie i oczyszczenie, stworzenie i ukierunkowanie na przyciągnięcie tego właściwego człowieka.
Sfera zdrowia może stać się także przedmiotem oddziaływania Huny, gdzie tak o fizycznym, jak i emocjonalnym, mentalnym i duchowym uzdrawianiu. Wpływ energii potrafi wpłynąć na organizm, gruczoły dokrewne, pobudzić uzdrawiające właściwości i wyprowadzić nawet z tzw. nieuleczalnych przypadków (przy czym nie ingerujemy w medycynę akademicką i nie leczymy - leczy lekarz, uzdrowiciel uzdrawia).
Celem Huny mogą być także związki z rodziną i przyjaciółmi (wprowadzanie harmonii, oczyszczanie, blogoslawienie itd), jak też duchowa ścieżka (rozwijanie spokoju, otwieranie na duchowe przewodnictwo, rozwijanie siedmiu zasad Huny i inne).
To nie jest mój pomysł, by stosować Hunę dla tak wielu problemów. Tak po prostu się robi w środowisku osób związanych z przekazem z rodziny Kahili.
Skuteczność jest zawsze indywidualna, ale problemy na tyle podobne, że analogicznymi lub identycznymi metodami można pomóc wielu tysiącom ludzi, a w dodatku również i na odległość.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz