Zmiana na 2018 - Zapraszam na nową stronę wwwKlinikaHuny.pl - uzdrawianie na odległość, i na www.MuninSzaman.pl


Huna i związki

Można sądzić, że Huna potrafi cudownie załatwić sprawę związków. Czasami ktoś rozumie to w ten sposób, że osoba, w której się zakochał pokocha i jego. Że stworzą związek. Że będą żyć długo i szczęśliwie.
Jeżeli efekty się nie pojawiają, to jest to jak można mniemać wina Huny. Ta wiedza nie działa. To ściema.
Jak bardzo mało świadomą potrzeba być osobą i jak bardzo wyzbytą szacunku do własnej i cudzej godności by oczekiwać, że ktoś pod wpływem jakichś czarów zacznie nas kochać. To subtelna forma materializmu, gdzie traktuje się człowieka jak przedmiot, który można posiąść np. za 200 zł (bo tyle kosztuje sesja Huny u mnie).
Jak dalece trzeba być pogrążonym w ignorancji i nie wiedzieć o samym sobie podstawowych rzeczy by żądać, aby ktoś odwzajemniał nasze uczucie i frustrować się jeżeli tego nie robi.
Jeżeli Twoje zakochanie jest bolesne i prowadzi Cię w desperacji do kroku, aby stosować Hunę na "zdobycie" człowieka to zapewniam Cię, że nie jest ono prawdziwe i że nie jest to prawdziwa miłość.
"Aloha" to miłość odwzajemniona. Prawdziwa miłość zawsze jest obustronna. To zawsze dzielenie się (haw. alo) energią życia (ha). Jeśli nie ma wzajemności, nie ma przepływu energii, nie ma miłości. Jest żądza. I człowiek, który jest nią obsesyjnie opętany z powodu ego, braku samodyscypliny i pychy.
Huna jest dla związków ale nie jest zarazem czarną magią. Nie ma na celu czynienia z innych zombie. Jej zadanie to zharmonizować energie, informacje, emocje i okoliczności w jakiejś sprawie. To stworzenie warunków, aby mogła się pojawić w życiu prawdziwa, czyli odwzajemnia miłość w miejsce fałszywej, pełnej lęku, cierpienia, zaborczości, ślepej żądzy seksualnej i posiadania, zazdrości, nieposzanowania godności osoby ludzkiej i jej prawa do samostanowienia.
Owszem, Huna potrafi pomóc kiedy pałasz do kogoś fałszywą miłością w ten sposób, że się rozczarujesz. Rozczarowanie jest terapeutyczne i sprowadza do świadomości, natomiast oczarowanie to karmienie się nieustanne iluzją, która wiedzie prostą drogą do bolesnej kolizji z prawdą.
Prawdziwa miłość może pod wpływem Huny stanąć na Twojej drodze nawet za kilka lat od momentu sesji. Wszystko ma swój czas i należy być gotowym, inaczej Huna działałaby na Twoją szkodę.
To nie Ty decydujesz o tym, kiedy będziesz gotowy do związku czyli o tym, kiedy na Twojej drodze życiowej stanie ta szczególna osoba (podobnie to nie dziecko decyduje kiedy stanie się dorosłe). Twoja decyzja w zasadzie ogranicza się do postawienia celu, jakim jest prawdziwa miłość i wytrwałego utrzymywania jego kursu, dyscyplinowania pod jego kątem ciała, uczuć i myśli, co często oznaczać będzie płynięcie pod prąd tego, co mówią i robią ludzie dookoła i co dzieje się w Twoim uwarunkowanym pospolitymi wzorcami ciele czy umyśle.
===
Energia miłości. Chińska mądrość, która wzbogaci Twój związek do nabycia w Sklepie Munina.

3 komentarze:

  1. Desperaci zostali tu potraktowani dość ostro. Zbyt surowo. Oni wymagają współczucia, a nie potępienia. I tak już cierpią.
    Oczywiście, rozumiem Twój przekaz. I zgadzam się. Ale nie ja mam się z tym zgodzić, tylko Tamci:) Ile to trzeba mieć siły w sobie, żeby przekonać Serce a pokonać Ego? Nie każdy ma tyle siły. Tak od razu:)

    OdpowiedzUsuń