Zmiana na 2018 - Zapraszam na nową stronę wwwKlinikaHuny.pl - uzdrawianie na odległość, i na www.MuninSzaman.pl


Niech Twoje życie opiera się na Tobie

Poniża się nas. Kto to robi? Robią to ludzie, którzy poniżają siebie samych. Np. politycy. Widzą w nas tłuszczę chodzącą do wyborów, którą można manipulować. Ci ludzie sami są manipulowani przez własny aparat partyjny i przez myślenie w kategoriach stada.
Ci nas krzywdzą, którzy krzywdzą siebie. I my pozwalamy się krzywdzić dlatego, że siebie krzywdzimy.
Życie jest refleksem naszego wnętrza. Jak na górze tak na dole. To, jak o sobie myślisz decyduje o tym, jak myślisz o innych ludziach. Ostatecznie to właśnie decyduje jakie będziesz miał z nimi relacje.
Świat jest taki, jaki myślisz, że jest - głosi hasło Huny.
Możesz to zmienić. Możesz zmienić wpływ, jaki wywierasz na własne ciało i umysł a pośrednio na świat. Jak? Zacznij od siebie. Huna wskazuje siedem prostych kroków:
  • uświadamiaj sobie siebie
  • daj sobie prawo wolności
  • stawiaj osobiste cele
  • bądź tu i teraz
  • kochaj siebie
  • wzmacniaj siebie
  • działaj-żyj spontanicznie, nieschematycznie
Przede wszystkim nie dajemy samym sobie uwagi. Nie istniejemy dla siebie. Istnieją dla nas świat i inni ludzie, ale my sami stanowimy coś na kształt mglistego fantomu w naszej głowie.
Świat bombarduje nas informacjami i energiami, dlatego tak nas to rusza. Z powodu braku siebie. Zaczynamy krytykować lub zakochiwać się, pałać przywiązaniem i gniewem.
Jedyny lek na to to świadomość skierowana do wnętrza, na nasze własne, prawdziwe "ja".
Dzisiaj opieramy nasze życie na wszystkim, tylko nie na nim. Szukamy zbawców na zewnątrz, wierzymy, że ktoś przyjdzie albo coś się wydarzy, co nas wyciągnie z kanału, w jaki wpadliśmy.
Zacznijmy opierać się na doświadczeniu siebie. Niech to będzie JEDYNE OPARCIE. Wsparcia można mieć wiele i bywa ono istotne, ale OPARCIE JEST JEDNO. To nasza własna jaźń, prawdziwa natura. Wszystko inne jest zawodne. Dlatego zawodzimy się na każdym kroku i będziemy się zawodzić, dopóki nie odkryjemy własnej istoty i jej mocy.
Mamy to jak w banku, bo "cała moc pochodzi z wnętrza".
===
Siedem duchowych praw superbohaterów Deepaka Chopry w Sklepie Munina

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz