Zmiana na 2018 - Zapraszam na nową stronę wwwKlinikaHuny.pl - uzdrawianie na odległość, i na www.MuninSzaman.pl


Ogólnie o nauczaniu Huny

Prowadzę kursy online z wykorzystaniem metod Huny od marca 2014 roku i wiedza ta świetnie nadaje się do tego typu szkoleń.
Kiedy myślimy o o rozwoju energetycznym, uzdrawianiu to na ogół napotykamy na zachodnie metody jak bioenergoterapia, psychotronika, które są dobre, ponieważ działają, ale niekoniecznie dostatecznie dobre, aby przekształcić nasze własne życie.
Samouzdrawianie w psychotronice np. jest wg mnie fatalne. Nie ma go prawie wcale. Nie przejmujesz władzy nad swoim życiem, co najwyżej poznajesz różne cenne, ale niewystarczające metody kładzenia dłoni, robienia mudr itd.
Kiedy myślę o uzdrawianiu, a od dawna tak myślałem, mam na myśli wielkie uzdrawianie, szybkie, czasami natychmiastowe efekty, skutki graniczące z cudami. Przyznaję, że tylko w Hunie spotkałem się z systemem, który poważnie do tego podchodzi.
Nie oznacza to, że będzie on zawsze i dla każdego skuteczny, ale nastawienie na pragmatyczność, porzucanie nieprawdopodobnych historii, autorytetów liderów, skierowanie na problem, przyznawanie wartości temu, co działa dopiero kiedy zadziała, a nie przed tym to wielki urok Huny dla kogoś, kto chce widzieć zmiany.
Nauka Huny jest utrudniona z powodu małej ilości nauczycieli z prawdziwego zdarzenia, a same podręczniki są niewystarczające dla wielu ludzi. Nie każdy umie i zechce uczyć się z książki. Sam tego nie robię, chyba że coś opiera się na tym, co przyjąłem bezpośrednio lub z tym jakoś koresponduje.
Kurs podstaw Huny, który prowadzę, jest ofertą dla tych, którzy przeczytali może coś z książek ale nie wiedzą jak to zastosować, co z tym zrobić. Lub też dla tych, którzy nie czytali, ponieważ z góry uznali, że tą drogą niczego się nie nauczą.
Nie uważam siebie za wybitnego nauczyciela, sam pogłębiam Hunę w stopniu trochę bardziej zaawansowanym, ale w Aloha Projekt, w którym uczestniczę, nie potrzeba być nie wiadomo jakim mistrzem, aby prowadzić zajęcia w ramach  Planu Nauczyciela.
Zdaję sobie sprawę, że wiele osób Huna może zainteresować jako wiedza bardzo elastyczna, podręczna, ale wymagająca jednak gruntownych podstaw. Jeśli chcesz, by metody działały, musisz być wytrwały, pewny, potrzebujesz mieć pozytywną postawę, rozwiniętą koncentrację itd. Na zajęciach tego się możesz nauczyć. Tego i więcej. Samodzielnie przychodzi to bardzo trudno, czasami zniechęcenie jest tak wielkie, że porzucamy nawet myśl o rozwoju.
Uzdrawianie wymaga przygotowania. Podstawy Huny będą pomagały także w innych dziedzinach. Wdrażanie Huny wymaga nowego, szerszego punktu widzenia, porzucenia określonych przekonań na zdrowie, uzdrawianie, na to co możliwe a co niemożliwe. Tego nie zrobisz w jeden weekend. Dlatego kurs trwa cały rok. Ideą są odpowiednio małe kroki, aby nie popaść w pomieszanie.
Huna jest wspaniała i doświadczam tego podczas moich usług, które wykonuję nieprzerwanie (tylko jej metodami) od końca 2012 roku. Nie jestem teoretykiem, poprzez sesje Huny pomogłem wielu osobom.
Na rocznym kursie skupimy się jednak przede wszystkim na samouzdrawianiu. Ono jest najtrudniejsze, ale i najważniejsze. Uzdrawianie innych jest względnie łatwe i łatwo jest popaść potem w przekonanie o sobie jako o wielkim specjaliście. Ale tylko samouzdrawianie pokazuje jaki jest naprawdę Twój poziom wiedzy i mocy.
Zapraszam na zajęcia wszystkich, którzy chcą zmienić swoje życie. Samodzielnie. Własnoręcznie. Według instrukcji, których udzielam na podstawie nauk Serge'a Kahili Kinga.
Jeśli chcesz dołączyć do grupy nr 1, która właśnie ma wystartować, napisz do mnie, także w razie chęci uzyskania informacji: munin.szaman@gmail.com.
Ty mi pomożesz swoimi pieniędzmi płaconymi za zajęcia, ja Tobie swoją wiedzą i doświadczeniem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz