Zmiana na 2018 - Zapraszam na nową stronę wwwKlinikaHuny.pl - uzdrawianie na odległość, i na www.MuninSzaman.pl


"Musisz powtórzyć to tysiąc razy", czyli skuteczna nauka Huny

Bez pracy nie ma kołaczy (kołacz to starosłowiański chleb w kształcie koła, praca to z kolei wg słownika polskiego PWN celowa działalność człowieka zmierzająca do wytworzenia określonych dóbr materialnych lub kulturalnych).
Huna opiera się w pełni na tym starym powiedzeniu. Swoją drogą odpowiada ono siódmej zasadzie PONO.
Żeby zobaczyć efekt musisz wykonać pracę. Im bardziej wymagający efekt, tym bardziej wymagająca praca.
Popularyzuje się nierzadko Hunę jako sposób na czynienie cudów. Cud nie wymaga pracy. Ludzie oczekujący cudów to osoby, które nie lubią pracować, czyli "leniwce".
Wierzymy często, że wszystko nam się należy za pstryknięciem palcami. Pomaga nam w tym chrześcijańskie wychowanie, ponieważ cuda przychodzą z łaski, nie z uczynków.
W identyczny sposób masa osób myśli o uzdrawianiu, w tym Huną. To domena wiary. Nic podobnego. Można mówić o wierze, ale w sensie zaufania, nie zaś uznania coś za dogmat i oczekiwania, że sam ten fakt zadziała w naszym życiu.
Osiągnięcie skuteczności wymaga tytanicznej pracy. Uzdrawianie jest dla tytanów pracy, nie dla leniwców. Każdy z nas ma wewnątrz leniwca i tytana. Chodzi o to, aby wybrać to, co mocne, potężne, pewne, skuteczne, odpowiedzialne a pomijać łatwiznę, opaczność, ignorancję i wygodnictwo.
Praktyki służące rozwojowi percepcji energetycznej, jak pikopiko czy nalu potrzeba powtarzać setki i tysiące razy zanim pojawią się określone właściwości i poziom naszej mocy wzrośnie. To nie jest gratka dla amatorów szybkich skutków i wrażeń. To "praca u podstaw", której największą trudnością zdaje się być to, że przekracza koncepcję zwykłej ludzkiej kondycji.
Musisz skonfrontować się z całym tym kolokwialnym człowieczeństwem, które wszędzie widzi ograniczenia, tworzy zbitą masę ludzką, zabija indywidualność i funkcjonuje w oparciu o lęk przed autorytetami.
To oduczanie się pospolitego myślenia, małostkowości, nędzy i mizerności, którymi tak bardzo faszeruje nas kultura masowa. Wypycha nas jak wypycha się zabite przez myśliwego zwierzęta.
Tylko praktyka może uświadomić Ci jak trudna jest ta droga, albo inaczej: jak rzeczywiście ona wygląda. Leniwiec myśli w kategoriach trudności i łatwości. Tytan szuka wyzwań.
Dobrze jest przyłączyć się do jakiejś szkoły (ze swojej strony oferuję wsparcie w ramach Akademii Munina), niemniej realizacja zależy w istocie od tego, co osiągamy w samotności, na podstawie własnego doświadczenia i o własnych siłach.
Jeśli jesteś tytanem i jesteś gotów "powtarzać to tysiąc razy" stań do wyzwania, jakim jest Huna - jeżeli jednak jesteś leniwcem, to wracaj spać na drzewo.
(Nie żebym miał coś przeciw tym wspaniałym zwierzętom - używam tu tylko metafory, które zawsze tak czy inaczej kuleją.)
www.SwiatHuny.pl
===
Zobacz amulet runiczny na dobrą pracę w Sklepie Munina

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz