Zmiana na 2018 - Zapraszam na nową stronę wwwKlinikaHuny.pl - uzdrawianie na odległość, i na www.MuninSzaman.pl


Odejść... ale dokąd?

Dzisiaj - przynajmniej dla niektórych - dzień refleksji. Niektórzy może nawet zadadzą sobie "święte" pytanie "dokąd zmierzam?". Zastanowią się nad kwestią śmierci i tego, co dalej.
Ciekawe, że chyba jeszcze mniej osób pyta o to, co było wcześniej, skąd się wzięliśmy.
Bo czy nie jest to zastanawiające? Z fizycznego punktu widzenia "bezduszny" wszechświat stworzył człowieka obdarzonego duszą, który odczuwa lęk przed śmiercią, której ma absolutną pewność.
Kiedy "wspinamy się" na szczyt człowieczeństwa, czyli do czakry koronnej, z perspektywy czakr i energii, tj. ciała energetycznego, które otwiera dostęp do ciała astralnego i różnych bardzo pożytecznych zdolności, fakty wyglądają inaczej, niż "z dołu".
Jak wspominałem wielokrotnie sposobem na to, by ludzkość zdobyła wreszcie wiedzę o tym, co dalej (ludzkość - indywidualni ludzie, ja i Ty) jest praca z czakrami i energią generalnie. Ale z czakrami przede wszystkim.
Jeśli trwożą Cię realia, które dzisiaj mogą nasuwać się na myśl, związane ze śmiercią i umieraniem, wpadłeś w jakiś stan podobny do depresji, odczuwasz lęk albo inne przykre emocje i szukasz jakiegoś sposobu, by odnieść się do tego praktycznie, zapraszam Cię na coponiedziałkowe zajęcia z czakroterapii w Akademii Munina. To najważniejszy przekaz, jaki mam do zaoferowania.
"Dokąd zmierzam?". W obliczu śmierci, która stanowi rozpad ciała i wszystkich relacji na nim opartych pytanie to jest kluczowe i rozstrzygające o sensie tego wszystkiego, w co się tak bardzo angażujemy, co nas dręczy, ogranicza, stresuje, martwi. Aby jednak znaleźć na nie odpowiedź, potrzeba doświadczenia, które każdemu, kto wytrwale pracuje umożliwia czakroterapia.
===
Zajrzyj do kategorii książek "Życie po życiu" w Sklepie Munina

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz