Zmiana na 2018 - Zapraszam na nową stronę wwwKlinikaHuny.pl - uzdrawianie na odległość, i na www.MuninSzaman.pl


Pewność i niepewność

W Hunie mówi się o tym, że pewność (mana) jest jednym z istotnych warunków skutecznego uzdrawiania. Tym samym twierdzi się, że niepewność to jeden z istotnych warunków braku skuteczności.
Ktoś, kto studiuje Hunę i pomija siedem zasad może natrafić na orzech pozornie nie do zgryzienia.
Nauce technik powinno towarzyszyć stale pogłębianie siedmiu zasad - nie tylko rozumienia, przede wszystkim doświadczenia. W przeciwnym razie techniki będą albo słabe, albo nie zadziałają wcale.
MANA to jedna z tych zasad, które praktykujący po prostu „musi” poznać i realizować.
Niepewność to część struktury osobowości. Właśnie dlatego praca z pewnością jest tak ważna. Energia podąża za uwagą ale osobowość może skutecznie przeszkadzać uwadze, tym samym energii.
Struktura osobowości posiada elementy względnie stałe. To określone skłonności, nawyki, które powstawały przez lata. Mają one postać mentalnych wzorców, które gromadzą się w pamięci i determinują działanie ciała i umysłu.
Jeśli wzorzec nie pozwala, ciało nie zostanie uzdrowione. To działa właśnie tak, dosłownie.
Niepewność to wzorzec bardzo silnie zakorzeniony w podświadomości. Można go scharakteryzować jako niestałość, niestabilność.
Niestabilność powoduje zaburzenie w działaniu energii i uwagi. Zamiast pozostać tutaj i teraz i pracować w oparciu o swoje zdolności, Ty uciekasz. Wątpisz w to, że mógłbyś czegoś ważnego i dobrego dokonać. Wątpisz w swoją skuteczność mimo iż nawet nie spróbowałeś.
Niepewność jest nielogiczna. Napada ludzi zanim np. sprawdzą jakąś technikę uzdrawiania. Oni - chyba w jakimś jasnowidzeniu - już z góry wiedzą, że to im się nie uda. Kiedy znajdują się pod wpływem niepewności nawet gdy zdecydują się coś zastosować, wątpliwości nie pozwalają im się zaangażować. I nic się nie wydarza. Zmiana się nie pojawia. Zwiększa się tylko frustracja.
Weź pod uwagę jakąkolwiek czynność, choćby prowadzenie samochodu. Potrzeba Ci pewności by go prowadzić, aby trzymać kierownicę, dociskać pedały. Wykonując pracę zawodową np. w warsztacie także musisz pewnie trzymać choćby wiertarkę czy inny sprzęt. Inaczej będziesz nieefektywny, zwolnią Cię albo doprowadzisz do jakiegoś wypadku.
Pewność to prawo życia. Ktoś, kto chce skutecznie używać Huny musi nauczyć się pewności, aby jej techniki mogły się okazać skuteczne.
Sposobem rozwijania pewności może być powtarzanie afirmacji "wierzę w siebie" albo przyjmowanie pewnej, stabilnej pozycji ciała. Możesz również powtarzać sobie "jestem pewny" gdzie i kiedy zechcesz.www.SwiatHuny.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz