Zmiana na 2018 - Zapraszam na nową stronę wwwKlinikaHuny.pl - uzdrawianie na odległość, i na www.MuninSzaman.pl


Proszę Cię o poradę w komentarzach

Od pewnego czasu przygotowuję projekt nagrywania prelekcji i ćwiczeń w formie plików do zakupu i ściągnięcia (będą sprzedawane za niewielkie kwoty na SwiatHuny.pl i ewentualnie AkademiaMunina.pl), robiąc to w odpowiedzi na prośby samych kursantów, słuchaczy z YouTube i Czytelników bloga. Płatności przez Dotpay i Paypal - od razu w zasadzie otrzymasz link do produktu.
Większa część tworzenia studia nagrań (dla innych jeszcze potrzeb) już za nami (za mną i współpracującymi), dlatego spodziewam się zaczęcia prac już w grudniu.
Mam jednak następującą koncepcję, którą chciałbym przedyskutować z osobami, które są zainteresowane takimi ebookami.
 1. Nagranie będzie trwało prawdopodobnie od ok. 1 do 1,5 godz) - a może krócej? Jaka długość nagrania Cię nie uśpi i nie zanudzi?
 2. Każde nagranie będzie poruszać praktyczny problem (np. "jak rozwinąć intuicję?", "jak się odchudzić?", "jak stosować samouzdrawianie energią kolorów?") - czy taka poradnikowa forma jest dla Ciebie bardziej odpowiednia, czy może określone tematy, np. "Haipule" itd.?
 3. Koszt nagrania to 7,50 zł - czy to wg Ciebie odpowiednia kwota? (biorąc pod uwagę fakt, że nagranie jest zrobione na profesjonalnym sprzęcie, np. mikrofonie pojemnościowym, podrasowane na programie muzycznym itd.)
 4. Nagrania będą pojawiać się codziennie od pon do pt - powstanie cały katalog różnych "poradników audio" - czy to nie za często? Czy ilość Cię nie przytłoczy?
 5. Jaka tematyka najbardziej Cię interesuje?
Będę wdzięczny za każdy wpis.

5 komentarzy:

 1. 1. Myślę że nagrania powinny trwać od 30 minut do 45 maksymalnie. Myślę że są potrzebne też krótkie nagrania z pojedynczymi technikami, a nie tylko z ich zestawami.
  2. obydwie formy są potrzebne - nagrania tematyczne typu "jak rozwinąć intuicję?" i nagrania uniwersalne, które każdy będzie mógł dostosować do własnych potrzeb typu "Haipule".
  3. Koszt ok
  4. Myślę że 2 na tydzień to już wystarczy - by w tłumie nie przegapić czegoś ważnego
  5. Relaksacja, napełnianie energią, właściwie wszystkie podstawowe techniki - bo szybko się rozpraszam i myśli mi wędrują daleko nawet w najprostszych technikach. Nawet kupiłbym Zaklinanie AkuaLani jako 5-minutową technikę.
  Powodzenia :) Nataniel

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Serdeczne dzięki Natanielu. Za bezcenne sugestie. Na pewno skrócę czas do 30-45 min. I zastosuję inne rady.

   Usuń
 2. Zgadzam się z Natanielem. Czas 45 min max 60 w zależności od tematu. Cena ok. Myślę że Twój głos i spokojne prowadzenie pomaga w koncentracji i łatwiej się pracuje z sobą.. Każda technika która przekazesz będzie ok.. Irena

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Irena. Będę tak właśnie robił.

   Usuń
 3. 1- czas ok 45 min jest super.
  2-i jedna i druga forma będzie w porządku.
  3 - cena jest ok. Mogłaby być nawet 10 zł.
  4 - myślę, że 2-3 razy w tygodniu będzie ok
  5 - bycie w teraźniejszości, kontakt z intuicją, wyciszanie umysłu, myśli - tak jak te środowe zajęcia z medytacji
  Aga

  OdpowiedzUsuń