Zmiana na 2018 - Zapraszam na nową stronę wwwKlinikaHuny.pl - uzdrawianie na odległość, i na www.MuninSzaman.pl


Umysł ZERO

Gromadzimy doświadczenia i rozwijamy różne umiejętności. Po pewnym czasie utożsamiamy się z nimi i cierpimy, ilekroć sytuacja je przerasta.
Czujemy się poza tym obciążeni bagażem doświadczeń, wspomnień, planów i innych myśli.
Przestajemy przebywać w chwili obecnej, tracimy radość, opanowuje nas strach, wskutek którego kombinujemy - wymyślamy różne "cwane" strategie na to, aby się od niego uwolnić i rozładować stres.
Warto zmienić podejście i wprowadzić do swojego życia to, co nazywam w tym momencie Umysłem ZERO. Jest to umysł początkujący, świeży, otwarty, umysł nieprzywiązany do osobistej historii i osiągnięć.
Chodzi o decyzję, że będę przyjmował życie w chwili obecnej, że nie będę troszczył się o jutro i że będę zaczynał od początku, jeśli coś mi się nie uda.
Jednym z największych problemów dorosłości człowieka jest nieumiejętność uczenia się nowych rzeczy. Pochodzi to nie z realnych niemożliwości, ale z umysłu, który przywiązuje się do własnej zawartości w postaci wspomnień i marzeń.
Wyobraźmy sobie, że każdy dzień jest nowym opowiadaniem. Zupełnie inaczej podchodzisz do niego, niż gdybyś na siłę próbował nawiązać do tego, co napisałeś wczoraj, przedwczoraj, przed miesiącem czy rokiem itd.
Pisanie opowiadań (i robienie filmów, czy czegokolwiek innego) przestaje być świeże, ekscytujące, twórcze, pasjonujące i energetyzujące. Wychodzą z tego buble, tandety tworzone dla pieniędzy.
My też pracujemy dla pieniędzy, ponieważ chcemy przestać się bać. Walczymy by nie przegrać a nie żeby wygrać.
Umysł ZERO to nowy start. To Ty jesteś sensem spajającym Twoje doświadczenia z przeszłości i marzenia. Nie musisz się sztucznie starać, by zachować tę ciągłość. Stworzyłeś warunki życia i doświadczasz tego konsekwencji. Duch jest logiczny, umysł nie potrzebuje uczyć go spójności.
Zaczynaj od nowa, od początku w sferach finansów, związku, zdrowia, rodziny, duchowości. Pamiętaj, że zawsze możesz napisać nowe opowiadanie. Nie musisz powtarzać starych wątków.
Niech będzie ono pasjonujące i pełne Twojej osobistej energii. Przelej w nie siebie, natchnij własnym duchem. Musisz jednak wyzerować umysł, inaczej stanie na przeszkodzie Twojej wolności, spontaniczności i kreatywności.
===
Obudź swoją kreatywność. Jak aktywować twórczy potencjał umysłu do nabycia w Sklepie Munina

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz