Zmiana na 2018 - Zapraszam na nową stronę wwwKlinikaHuny.pl - uzdrawianie na odległość, i na www.MuninSzaman.pl


Uzdrawianie czakry płciowej

Seksualność jest bardzo istotna, ale potrafimy podchodzić od niej w sposób nieoświecony, egoistyczny i materialistyczny. Sądzimy, że jej celem jest ciało, tak jakbyśmy sami byli ciałem.
Czakra płciowa to ośrodek seksu - gdy działa właściwie, masz spokój jeśli chodzi o relacje seksualne. Zakochanie, które tak boli wywodzi się m.in. z zaburzeń tej czakry, podobnie jak oziębłość.
Czakra płciowa energetyzuje narządy płciowe, układ moczowy, obszar miednicy małej, płyny ustrojowe i układ wydalniczy.
Identyfikuję właściwości tej czakry z treścią naszego życia. Wyjałowienie różnego rodzaju relacji (płciowe, partnerskie są jednymi z nich) wywodzą się z zakłóceń w działaniu czakry płciowej.
Brak przyjemności, błogości, twórczej, kreatywnej energii to także ich skutek.
W sferze finansów uzdrawiając czakrę płciową otrzymasz energię do twórczych pomysłów i ich realizacji. Będziesz skutecznie zamieniał plany w działania. Praca będzie dla Ciebie tworzeniem rzeczywistości, nie zaś smutną, monotonną katorgą.
Bywa, że nie potrafisz ruszyć się z miejsca, nie masz sił i polotu - blokować Cię może czakra płciowa, która dosłownie wpływa na nogi.
Sfera seksualna dzięki otwartej czakrze płciowej nabierze ładu i głębi. Nie będziesz się seksualnie przywiązywał, nie będziesz także manipulowany przez energię seksualną. Staniesz się jej panem, a to oznacza, że unikniesz przypadkowych relacji, które zagrażają stabilności i autonomii, narażając Cię na różne trudności czy choroby.
Będziesz miał moc do podnoszenia rzeczy, zmieniania ich, przemieszczania, organizowania.
W Hunie pomarańczowa barwa odpowiada skupieniu, koncentracji. Zablokowana czakra płciowa dekoncentruje Cię, uniemożliwia skuteczne ukierunkowywanie uwagi i energii na Twoje cele i zamierzenia, jak i na rzeczy i osoby dookoła Ciebie.
Jeśli chcesz pracować z czakrami zapraszam Cię na coponiedziałkowe zajęcia online w Akademii Munina. Wykonuję także usługę czakroterapii na odległość z wykorzystaniem Huny.
===
Zobacz "Czakry dla początkujących" w Sklepie Munina

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz