Zmiana na 2018 - Zapraszam na nową stronę wwwKlinikaHuny.pl - uzdrawianie na odległość, i na www.MuninSzaman.pl


Uzdrawianie czakry podstawy

Jedną z usług, które oferuję jest czakroterapia. Polega ona na oddziaływaniu na czakry, które wymagają wsparcia.
Czakra korzenna, czakra podstawy to jeden z ośrodków biorących udział w uzdrawianiu.
Czakr w ciele jest wiele - wpływa się na ogół na duże czakry a energia w nich wyzwolona oddziałuje na małe.
Niektóre formy terapii zajmują się małymi i malutkimi czakrami, co wynika z obranej metody.
Uzdrawianie czakry podstawy to uzdrawianie połączenia z rzeczywistością, jest to także praca nad niezależnością (np. finansową). W Hunie czerwona barwa odpowiada drugiej zasadzie: KALA, czyli wolności, rozluźnieniu, połączeniu.
Wiele osób potrzebuje doenergetyzowania i harmonizacji tej czakry. Daje nam to siłę i pomaga odnaleźć własne miejsce w życiu.
Otwarta i dobrze działająca czakra podstawy zapobiega popadaniom w złudzenia, zachowuje nas przy obiektywności, jest jak korzeń, który czerpie energię z ziemi i daje możliwość rozwoju roślinie.
Fizycznie wpływa ona głównie na skórę, kości, mięśnie, nadnercza.
Dzięki czakrze podstawy czujemy się solidnie osadzeni w rzeczywistości, ściągnięci do ziemię, pewni, zdolni do działania i zmiany warunków życia.
Dzisiejsze czasy powodują mocne zaburzenia czakry podstawy z tytułu wirtualizacji świata. Siedzimy i nadmiar bezruchu blokuje tę czakrę.
Dla dobrego działania czakry podstawy dobre są ćwiczenia typu zhanzhuang, gdzie lekko ugina się nogi i przysiada jakby na sprężynującej desce lub barowym stołku. Nie powinno się wykonywać tego ćwiczenia na sztywnych nogach, może to zablokować czakrę podstawy i utrudnić pracę ciału, doprowadzając do zaburzeń, a nawet chorób. Biodra nie powinny być wysunięte do przodu. Najlepiej poznać metodę zhanzhuang od kompetentnego nauczyciela.
Poruszajmy się, ćwiczmy - to także zbawiennie wpływa na czakrę podstawy. Podobnie jak ubieranie się na czerwono lub jedzenie czerwonych rzeczy.
Zainteresowanych pracą z czakrą podstawy (i innymi) zapraszam na coponiedziałkowe zajęcia online z czakroterapii oraz na usługi czakroterapii na odległość.
===
Zobacz "Czakry dla początkujących" w Sklepie Munina

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz