Zmiana na 2018 - Zapraszam na nową stronę wwwKlinikaHuny.pl - uzdrawianie na odległość, i na www.MuninSzaman.pl


Uzdrawianie czakry splotu słonecznego

Trzecią czakrą w kolejności od dołu jest czakra splotu słonecznego. Oczywiście czakr w ciele jest bardzo dużo, mowa o siedmiu tzw. głównych czakrach, wśród których wymienia się czakrę splotu.
Związana jest ona z działaniem układu trawiennego (trzustka, żołądek, wątroba, śledziona), energetyzuje również obwodowy układ nerwowy umożliwiający właściwe i zestrojone działanie całego ciała.
Żółta barwa, która jest barwą podstawową tej czakry w Hunie odpowiada czwartej zasadzie, czyli MANAWA (czyt. "manała") (chwila obecna, wytrwałość, wytrzymałość, "teraz jest moment mocy").
Ta czakra pada właśnie w ten sposób, że przestajemy być wytrzymali: denerwują nas ludzie, miejsca, warunki zewnętrzne. Łatwo nami zachwiać, wyprowadzić nas z równowagi.
Uciekamy w przeszłość i przyszłość, nie ma nas tu i teraz.
W tybetańskiej tradycji Bon żółta prana odpowiada elementowi ziemi i mądrości równowagi. Ma właściwość wznoszącą, czyli jej brak skutkuje stanami depresyjnymi i przygnębieniem.
Pracując z czakrą splotu uwalniamy się od takich stanów, podnosimy się, nasze ciało energetyczne jakby się otwiera, pompuje.
Dzięki uzdrowieniu tej czakry będziesz silny i wytrzymały w pracy, w związkach, fizycznie i psychicznie, w relacjach z ludźmi i na duchowej ścieżce.
Otoczenie wysyła do nas różne bodźce i często bardzo nerwowo na nie reagujemy. Wystarczy nieraz drobna niedogodność i czujemy się jak w piekle.
Pojawiają się niestałość i niepokój. Osoby cierpiące na chroniczne lęki i doznające niestabilności emocjonalnej mają czakrę splotu słonecznego "do naprawy".
Jeśli chcesz być wytrwały jak stara krowa idąca do wodopoju i wytrzymały jak smok poznaj swoją czakrę splotu i zacznij z nią pracować, albo poddaj się czakroterapii u profesjonalisty.
Jeśli chcesz pracować z czakrami zapraszam Cię na coponiedziałkowe zajęcia online w Akademii Munina. Wykonuję także usługę czakroterapii na odległość z wykorzystaniem Huny.
===
Zobacz "Czakry dla początkujących" w Sklepie Munina

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz