Zmiana na 2018 - Zapraszam na nową stronę wwwKlinikaHuny.pl - uzdrawianie na odległość, i na www.MuninSzaman.pl


Uzdrawianie na odległość wg Huny

Serge Kahili King mocno podkreśla i promuje metody uzdrawiania na odległość. W zasadzie jeśli chodzi o uzdrawianie, to zauważyłem, że jest ich więcej niż tych, które można stosować na miejscu.
Zauważam nawet, że nasze życie jest bardziej uwarunkowane zdalnymi oddziaływaniami, niż lokalnymi. Ilekroć o kimś myślisz, wyobrażasz go sobie wchodzisz w kontakt z osobowością i energią tej osoby. Zachodzi wymiana myśli, doświadczenia, emocji, informacji.
Na ogół nie jesteśmy tego świadomi. Odkrywam jednak, że wiem kiedy ktoś o mnie coś mówi w sposób intensywny, odbieram energię tej osoby. W taki sam sposób odczytuję stan klientów.
Oczywiście zdolność rozwijałem i udoskonalałem przez lata, ale zasada jest ta sama.
Jak dochodzi do uzdrawiania drogą zdalną? Wszystko interferuje (współoddziałuje) ze wszystkim. Żadne zjawisko nie jest odosobnione. Dowodzi tego fizyka kwantowa.
Nie oznacza to, że istnieje determinizm, czyli że jesteśmy ślepymi przedmiotami oddziaływań, że nie mamy wyboru. W naszym przypadku akurat dzieje się odwrotnie: poprzez decyzję dokonujesz zmian kwantowych w swoim ciele. Zmienia się sposób wibrowania Twojej energii i rodzaj myśli, które wysyłasz w przestrzeń.
Stajesz się także podatny na określone wpływy ze strony ludzi i świata.
O podatności na wpływy również decydujemy. Możesz otworzyć się na jedne a zamknąć się na drugie. Wszystko zależy od tego, na co zwrócisz uwagę i co zaczniesz za jej pomocą wzmacniać.
Stoi za tym decyzja: skupię się na tym a nie na czymś innym.
Np. zdrowie: skupię się na zdrowych, pozytywnych wzorcach. Będę wyobrażał sobie swoje ciało i narządy jako zdrowe i decyduję skupiać na tym swoją uwagę, aby wzmacniać te wzorce.
Dzięki temu stanę się otwarty na odpowiadające temu wpływy zewnętrzne i wewnętrzne. Wyzwolę uzdrawiającą, relaksującą energię oraz przyciągnę do siebie ludzi, okoliczności i wiedzę, które pomogą mi zachować czy przywrócić zdrowie.
Uzdrawiając na odległość także kieruje się uwagę na wzorce i to właśnie skoncentrowana uwaga jest istotą tej sztuki, technika to coś drugorzędnego.
Im większa koncentracja, tym większa energia, większe zmiany. Często druga osoba nie jest odpowiednio otwarta na przekaz, jej decyzje blokują uzdrawianie. Jeśli jednak ktoś ma odpowiednią wewnętrzną kondycję, decyduje się na dobro, to można osiągnąć wspaniałe rezultaty, nawet w tzw. trudnych przypadkach.
Poddając się uzdrawianiu pamiętaj, że wszystko zależy od Ciebie - to Ty się w istocie uzdrawiasz i dopuszczasz wpływ uzdrowiciela poprzez skierowanie uwagi na to, co pozytywne. Bądź zatem gotów przebaczać, rozwijać skromność rezygnując z pychy i ego, przyznawać się do odpowiedzialności za swój aktualny stan zamiast obwiniać innych a efekty mogą Cię bardzo mile zaskoczyć.
Uzdrawianie na odległość polega nie tylko na tym, że np. ja coś robię, ale że i Ty coś robisz, przede wszystkim na poziomie Twojego wnętrza, Twojej uwagi, że wybierasz dobro, zdrowie, sukces, bogactwo, miłość i inne pozytywne rzeczy.
www.SwiatHuny.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz